Tavsiye Sony Xperia Z2 Driver

Sponsorlu Bağlantılar

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2 Driver
Z2 kullanıcısıyım. Pc laptopumla bluetooth üzerinden bağlanamıyorum. Dosya gönderip alamıyorum. Driver gerekiyor galiba nerden bulabilirim ?
yok mu bilen ?

Invoke

Invoke

Üye
Mesele sadece bluetooth ise pc'nin bluetooth driverları ile ilgilidir.

ishakonline

ishakonline

Üye
İşte telefonuma bluetooth üzerinden hiç birşey gönderemiyorum aynı şekilde telefonumdan da pcye gönderemiyorum.
kardes usb kablosunu bagla ne yolluyorsan oyle yolla

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
kardes usb kablosunu bagla ne yolluyorsan oyle yolla
öyle yapıyorum zaten fakat usb bağlamak için her seferinde telefonun usb koruyucusunu açıp kapatmak olmuyor yani bi zaman sonra yalama olucak belli. Ki zaten bunu şirket söylemişti.

ishakonline

ishakonline

Üye
öyle yapıyorum zaten fakat usb bağlamak için her seferinde telefonun usb koruyucusunu açıp kapatmak olmuyor yani bi zaman sonra yalama olucak belli. Ki zaten bunu şirket söylemişti.
wifi file transfer

bunu kullanabilirsin wifi gerekli

by1157

Üye
Z2 kullanıcısıyım. Pc laptopumla bluetooth üzerinden bağlanamıyorum. Dosya gönderip alamıyorum. Driver gerekiyor galiba nerden bulabilirim ?
yok mu bilen ?
Bilgisayarım win8 yüklü gelen bir casper ultrabook, driver veya program bile kurmamış olmama rağmen hiçbir bağlantıda sorun yaşamıyorum z2 cihazımla, fakat diğer pc lerde sıkıntı çıkıyor kablo bağlantısında bile. Özellikle donanımı düşük pclerde driverı göstermeme rağmen tanımıyor. sıkıntı pc kaynaklı tamamen .

• Beğen
Tepkiler: key43
key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım win8 yüklü gelen bir casper ultrabook, driver veya program bile kurmamış olmama rağmen hiçbir bağlantıda sorun yaşamıyorum z2 cihazımla, fakat diğer pc lerde sıkıntı çıkıyor kablo bağlantısında bile. Özellikle donanımı düşük pclerde driverı göstermeme rağmen tanımıyor. sıkıntı pc kaynaklı tamamen .
Cevabın için teşekkür ederim fakat bilgisayarımın özellikleri çokta düşük değil yani orta derecede

by1157

Üye
Cevabın için teşekkür ederim fakat bilgisayarımın özellikleri çokta düşük değil yani orta derecede
Kısacası usb3.0 cihazlarda sıkıntı çıkmıyor, yada Windows 8 ile de alakalı olabilir durum, xp var mesela naparsan yap bağlanmıyor

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Kısacası usb3.0 cihazlarda sıkıntı çıkmıyor, yada Windows 8 ile de alakalı olabilir durum, xp var mesela naparsan yap bağlanmıyor
Usb kablosu kutudan çıkan orjinal kablo ayrıca pc im win7

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim blututlu işinin air droidlede giderebilirsin 200mbye kadar

by1157

Üye
Airdroid olduktan sonra modem üzerinden bile olur yani arkadaş haklı

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi