Wazapp/Whatsup Sorununa Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
whatsupp nasıl kapandı?
ben android ile whatsapp tan giriş yaptım
sonra sildim, MeeGo ile wazapp tan tekrar giriş yaptım whatsupp kurup acayım dedim olmadı olmaması gayet normal
bağlantısı koptu düzelmesi icin tek care flash atıp tekrar kurmak
profil resmi haricinde herşey normal

whatsup.conf dosyası düzeni nasıl olmalı tam olarak seninkini bana gönderebilir misin ya da herhangi biri gönderebilir mi rica etsem

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
whatsup.conf dosyası düzeni nasıl olmalı tam olarak seninkini bana gönderebilir misin ya da herhangi biri gönderebilir mi rica etsem
conf. İle hic ugraşmadım şuan benim whatsupp ta iptal oldu kullanamıyorum fakat wazapp ve persecute calışıyor
flash atıp tekrar kurmak tek cözüm yolu
ki flash atmaya bile eriniyorum ;)

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
flash atmak hiç becerebildiğim şeyler değil conf dosyası yeterli olur yardımcı olabilirseniz

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
flash atmak hiç becerebildiğim şeyler değil conf dosyası yeterli olur yardımcı olabilirseniz
whatsupp calışan arkadaşlar varsa verebilirmi?
bende calışmıyor ne varsa terminalden sildim

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
arkadaşlar bu yöntemle whatsapp acıyorum ancak sohbetler kısmına geldiğimde kenidliğinden kapanıyor bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?

qnill

Üye
merhaba; ben aylardır sorunsuz wazapp kullanıyordum bugun kendılıgınden tekrar onay kısmına düştü saatlerden sonra tekrar onaylatabıldım ılk once mesajlar gelmıyordu onu cozdum ama tek sorunum suan wazapp kısılere rehberi çekmiyor. whatsuppda kurmaya calısınca çakışmış olabilir mi bi bilginiz varmı. Teşekkurler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
merhaba; ben aylardır sorunsuz wazapp kullanıyordum bugun kendılıgınden tekrar onay kısmına düştü saatlerden sonra tekrar onaylatabıldım ılk once mesajlar gelmıyordu onu cozdum ama tek sorunum suan wazapp kısılere rehberi çekmiyor. whatsuppda kurmaya calısınca çakışmış olabilir mi bi bilginiz varmı. Teşekkurler

Whatsapp apileri değiştiği için problemler oldu. Whatsup, Wazapp ve Persecute şuanda çalışmamakta. Çalışıyor ancak apileri tam kullanılmıyor. Kurulumu da biraz problemli. Kısacası problem sizle alakalı değildir.

Twitter'dan Whatsup'un geliştiricisi Cepi ile kısa bir diyaloğum oldu. Kendisi cep telefonu ve bilgisayarı çalındığı için uygulamada yeni sürüm veremiyor. Ancak imkan bulabilirse yeni bir sürüm için birşeyler yapacağını söyledi. Başka pek ilgili geliştirici de kalmadığından n9 için whatsapp şuanda bir problem.

qnill

Üye
teşekkür ederim. en azından mesaj alışverişimizde bı sıkıntı yok. biri mesaj attıktan sonra rehberede çekiyor. yine idare eder sanırım. İyi çalışmalar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
teşekkür ederim. en azından mesaj alışverişimizde bı sıkıntı yok. biri mesaj attıktan sonra rehberede çekiyor. yine idare eder sanırım. İyi çalışmalar

Kullanmanızda sorun yoksa hiç karıştırmayın. Eğer problem yaşarsanız forumda var o şekilde kurulumu yapın.

Ancak şunu bilmenizde fayda var eğer bir destek gelmezse bir yere kadar gidecek bu şekilde. Bir süre sonra kullanılmaz olacak.

qnill

Üye
tesekkurler

Son düzenleme:
Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu arada hocam yazılım geliştirme üzerine çalışıyorum linux tabanlı olmasa yardımcı olmaya çalışırdım. ama yinede yapabılıcegımız bişey olursa yardımcı olmak isteriz.

Açık kaynak projeler sonuçta github'dan kaynaklarını bulup gerekli apileri verebilirsin boş vaktin varsa.

craft116

craft116

Üye
Whatsapp apileri değiştiği için problemler oldu. Whatsup, Wazapp ve Persecute şuanda çalışmamakta. Çalışıyor ancak apileri tam kullanılmıyor. Kurulumu da biraz problemli. Kısacası problem sizle alakalı değildir.

Twitter'dan Whatsup'un geliştiricisi Cepi ile kısa bir diyaloğum oldu. Kendisi cep telefonu ve bilgisayarı çalındığı için uygulamada yeni sürüm veremiyor. Ancak imkan bulabilirse yeni bir sürüm için birşeyler yapacağını söyledi. Başka pek ilgili geliştirici de kalmadığından n9 için whatsapp şuanda bir problem.
peki ne zaman çıkarabilirmiş yeni sürümünü hani bi tarih gibi birşey söyledi mi acaba şu whatsup ta profil fotoğrafı sorunu varya onu çözümü düzelir herhalde inşAllah :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bilgisayar sahibi olması lazım herşeyden evvel, tarih için bişey sormadım.

rashitshain

rashitshain

Üye
ben de wazapp ı yükleyemedim yükleme kesintiye uğradı diyor bir türlü yükleyemedim

Seglopsi

Seglopsi

Üye
dpkg-i komutu ile terminalden yükleme yapmayı denedin mi,

rashitshain

rashitshain

Üye
debinstall ile kurmaya çalıştım, bi de aegis kaldırım normal yüklemeyei denedim olmadı

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
artık wart ta işe yaramıyor
wazappath ile düzelmişti sonra wart cıktı düzeldi gene bozuldu
wart ta cözüm var fakat baglantı (server) hatası veriyor

apı güncellemesi şart caresi yok
whatsapp 2.11 sürümde oldugu icin cihaz bile diyor hey gidi hey halen 1.1.8 desin :D

craft116

craft116

Üye
O zaman yapacak bisey kalmadi yani :(