Virüs Programı Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi virüs programı

• Avg

Kullanılan: 0 0.0%
  • McAfee

• Panda

• G-Data Antivirüs

• BullGuard

• Comodo internet securuty

• bitdefender internet security

• F-Secure

• Kullanılan toplam oy
    12
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dediklerinizin hepsini kurdum ama eset smart security ve nod 32 antivirüs 2 sini birden mi kurayım tek bilgisayara yoksa sadece bir tanesi yetermi

kanat_58

kanat_58

Üye
Microsoft securty microsoftun kendi yazılımı en iyisi bence hemde ücretsiz

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
enaa_881

enaa_881

Üye
arkadaşlar dediklerinizin hepsini kurdum ama eset smart security ve nod 32 antivirüs 2 sini birden mi kurayım tek bilgisayara yoksa sadece bir tanesi yetermi

smart security kurman yeterli

• Beğen
coolasker54

coolasker54

Üye
Ben 2 senedir kullanıyorum kardeşim karar senin. Ve şöyle diyeyim hepsini denedim 1 sene içerisinde ve en son avg de karar kıldım.
Bende uzun süredir AVG kullanmaktayım. Sistemi Bu kadar yoran başka antivirüs bilmem. Sistemin gerçekten iyi olması gerekiyor. Ve bi Süre sonra acayip yavaşladığını farkediyorsunuz. Ben 4-5 ayda bir format attığım için çok hissetmiyorum. Evet koruma olarak üst düzey olabilir ama para verilip alınıcaksa kesinlikle Norton veya kasperysky kullanılmalı.

Bu arada AVG için 2018 ilacı bulabilirsin :ehe

• Beğen

blsm_mr

Üye
360 internet security 10 numara bir antivirüs lisans derdi de yok ücretsiz

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bende uzun süredir AVG kullanmaktayım. Sistemi Bu kadar yoran başka antivirüs bilmem. Sistemin gerçekten iyi olması gerekiyor. Ve bi Süre sonra acayip yavaşladığını farkediyorsunuz. Ben 4-5 ayda bir format attığım için çok hissetmiyorum. Evet koruma olarak üst düzey olabilir ama para verilip alınıcaksa kesinlikle Norton veya kasperysky kullanılmalı.

Bu arada AVG için 2018 ilacı bulabilirsin :ehe
Bendeki ücretli versiyonu zaten. Ücretsiz versiyonların bi halta yaradığını görmedim hiç

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar eset avg ve kaspersky ı kurdum 3 5 ay sonra diğerlerini denerim
eset smart securty mi yoksa nod 32 mi arkadaşlar

enaa_881

enaa_881

Üye
saolun arkadaşlar eset avg ve kaspersky ı kurdum 3 5 ay sonra diğerlerini denerim

yukarda yazmıştım ama görmedin heralde :)
eset smart security kurman yeterli nod 32 ye gerek yok

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Kaspersky Kullanıyorum biraz kasma oluyor ama çok sağlam sistemi çökmekten kurtardı geçen gün öneriyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
İki virüs programını birden mi kurdun kardeşim? Umarım o hatayı yapmamışsındır. :D

kralberk13

kralberk13

Üye
7 ultimatede 32 kullandım 8.1 formatladım eset smart security kullanıyorum esetten hiç şaşma kardeşim tek geçerim

mrzstyl

mrzstyl

Üye
ben windows defender kullanıyorum arada birkaç virüs buluyo bana yetiyo :bilmm:hmmm

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
yok 2 virüs kurmadım eset kasper ve avg farklı pc lere kurdum ama bu eset 2 tane var birisi eset smart securty diğeri nod 32 hangisini yükleyim

coolasker54

coolasker54

Üye
Smart security 'i kurman yeterli içerisinde Nod32 barındırır zaten. Nod32'den tek farkı Firewall ile geliyor.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Smart security kur kardeşim aynı zaten ikisi de smart security daha kapsamlı sadece

• Beğen

Üst Alt