siz olsaniz ne yapardiniz arkadaslar kafayi yiyecem :(

Sponsorlu Bağlantılar

şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
siz olsaniz ne yapardiniz arkadaslar kafayi yiyecem :(
bende berbat bir hp notebook var pavillion 15-N265ST performansindan memnun kalmadim hatta rezalet bir performansi var ama en azından crysis 2 yi mediumda oynardim diye düşünüyordum ama öyle degil en düşükte max 24 fps aldim nefret ettim igrilti oldum hp amd almayin aldirmayin neyse ben bu notebooku 1000 tl ye satip onun yerine 200-300 tl lik bir imac yada ibook alip kalan parayi ps4 e yatırıp üzerine taksitle odeyip bi tane de usb tv karti ile ps4 ü mac e baglayip ekranindan oyun oynamak sizce mantiksiz mi en azindan ps3 oyunlari ile idare ederiz bi süre ps4 oyunlari ucuzlayana kadar siz ne düşünüyorsunuz su an bır alienare en az 2500 olduğunu düşünürsek bence mantikli birde sizin fikrinizi alayim dedim biktim pc lerin derdinden yok directx yok bilmem ne

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bilgisayar'ı satmak istiyorsan sat. 1300'e iMac hiç görmedim? Bende senin gibi düşünüyorum Playstation 3 var bilgisayar dersen ihtiyarladı. iMac alıp içine Windows kurarsın Playstation 4'üde bağlayıp oynamak bence çok mantıklı. Yerinde olsam yapardım.

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar'ı satmak istiyorsan sat. 1300'e iMac hiç görmedim? Bende senin gibi düşünüyorum Playstation 3 var bilgisayar dersen ihtiyarladı. iMac alıp içine Windows kurarsın Playstation 4'üde bağlayıp oynamak bence çok mantıklı. Yerinde olsam yapardım.
ikinci el almayi düşünüyorum su eski core 2 duo olanlardan
kardeşim bugün acı bir gerçekle yüzyüze geldim ps4 te ps3 oyunlari calismiyormus :(

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bence bir sonraki kasaya kadar iMac ile idare et çıkalı 2 yıl oldu sanırım ilk kasadan dahaşık birşey çıkacaktır. :oke: O zamana oyunlarda standart olmasi gereken fiyata iner.

emreexxl

emreexxl

Üye
Kardeşim basit bi yolla anlatıcam sen ps4 alsan ve ps4 , ps3 oyunlarını açsa sen nasıl oynayacaksın ki ? "En azından ps3 oyunlarıyla idare ederim" demişsin ki burdan bir oyuna o kadar para vermek istemediğini , ps3 konsoluna 5-10 liraya atılan oyunları ayni yöntemle ps4e atmak istediğini kastetmiş gibi söylüyosun.Yani ps4 , ps3 oyunlarını açsa bile sadece "orjinal" ps3 oyunlarını acar çünkü ps4 henüz kırılmadı.Zaten orjinal ps3 oyuna vereceğin parayı da üstüne 20 30 daha koyup ps4 oyununa verirdin.Ne yazıkki ps4 ps3'un oyunlarını çalıştırmıyo..Bende bilgisayarımı daha geçen yıl dizdim 8gb ram intel i7 işlemci 2 gb gddr5 256 bit zotac ekran kartı..bunu yeni çıkan ve çıkacak olan oyunlar için dizmiştim gel gör ki pc de oyun oynamak bana göre tam bir işkence haline dönüştü.bu sistemle çoğu oyunu en yüksek ayarlarda oynarken bazılarını düşürmek zorunda kalıyorum kimisini yükseltsem yada düşürsemde değişmiyo ani frame düşüşleri oluyo.tamam bilgisayarda eğer sistem iyiyse konsollara göre daha güzel grafikler oluyo ancak benim için öncelik haz almaktır.Haa grafik de önemli ancak haz alıyosam grafik pek de umrumda olmuyo.Ben kendi pcmi kardeşime devrettim o da oyun oynamayı sever.Bende sınavlar bittiğinde kendime ps3 almayı düşünüyorum.Bu zamanda ps3 alınırmı muhabetine girenler var.Ben 4 yıl önce 3 adet ps2 ve 200den fazla oyununu aldım.3adet almamın sebebi herhangi bi chip lens bozulması falan olursa yaptırmakla vakit kaybetmeyeyim diye.Ve o kadar oyunu daha üç hafta önce bitirdim ve mutluyum.
4 yıl önce ps2 alacak olanları başkaları "bir taraflarıyla" gülüyodu.forumlarda şurada burada "bu devirde ps2 alacağına atari al mario oyna bari" diyolardı.Ama ben hiç pişman olmadım.Dediğim gibi ben keyif almama bakarım.ps2de yüzlerce oyun bitirdim ve çok da eğlendim.şimdi bile arada açıp god of war oynarım crash bandıcoot burnout falan takılırim arada..Demek istediğim kardeşim sen neyden keyif alıyosan kimseden etkilenme ona yönel..Şu aralar ps3 biraz ucuz gibi.Burada 500 650 arasına kadar düştü kırılmış ps3ler..Bu fiyata bilgisayar toplamak mi mantıklı yoksa ps3 almak mi ? Ben bu fiyata bilgisayar yerine ps3u tercih ederim.Tamam pcnin grafikleri ps3den iyi bu tartışılmaz ama ps3den keyif aldığım kadar pcden almıyorum ben.150 200 tlye bi 23 inch monitör alırsın bide tasinabilir disk alıp ps3 oyunları yükletirsin o diske.keyfine bakarsın.tabi bu benim dusuncelerim.eee ben anlattım seçim senin dostum
haa şunu söylemeyi unuttum :) bilgisayarda oyun oynamak benim için de tam bi işkence haline geldi aynen senin gibi bende bıktım yok şunun fixi bunun sorunu aç internetten sorunun detaylarını ara o oyuna o sisteme o kadar para say bide böyle saçmalıklarla uğraş beni yordu..ps4 desen kırılmasına en az 2 sene var ve şu an için bir oyunu 130 dan başlıyo 200e ulaşan oyunları var gördüğüm kadarıyla..şu an için en mantıklı ve en keyiflisi bence ps3 olurdu.dediğim gibi bende üniversite sınavlarını halledip şansımi ps3ten yana kullanıcam

• Beğen
guneylim

guneylim

Üye
git bir xperia z3 al zaten ps3 ps4 oyunlarını destekliyor bağla hdmi ile tv ye

emreexxl

emreexxl

Üye
güneylim Xperia z3 ps3 ve ps4 oyunlarını destekliyo ama uzaktan oynama yöntemiyle..oyunları sen o telefona yükleyemezsin..O telefonun haricinde bir de ps3 yada ps4 almak gerekiyo..Alırsın bir ps3 birde xperia z3..ps3un power tuşuna basarsın xperia ile eşitlersın o şekilde oynarsın ki bu da saçma olur eğer ps3u bağlayacağı bir televizyon varsa bu yöntem alternatif olabilir ama konuyu acan kişi cihazı bağlayacağı bir imac peşinde o yüzden sadece xperia z3 alması mantıksız olur.

• Beğen

Üst Alt