Haber Kimse general mobilein servisine laf etmesin sSamsung daha beter!

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kimse general mobilein servisine laf etmesin sSamsung daha beter!
Merhaba arkadaşlar beni bilen bilir elimde 3 Samsung 2 general mobile var ve gercekten general mobile kendini geliştiriyor bi cihazim tamamen kapandı aradim gönderin dediler ve 3 gün sonra geldi sıkıntısız ama Samsung? Cihaz s3 neo ve söyle bi durum var mesela aspahlt 8 full grafikte kasmazken gta dream league nova 3 gibi oyunlar kasiyor. Aradim diyor sıfırla varsayılanlara çevir uygulamayi baştan yükle falan. Ben diyorum kernel bozuk optimizasyon yok diyor biz bişey yapamayiz lanet olsun yeminle

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oyun uyumsuzsa servis napsın acaba? Bize bedava batarya verdiler bence gayette iyi bir garanti servisi var.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yazılım ekibine rapor atsın. Güncelleme ile düzeltsin mesela?
Hiçbir firma garantisinin böyle birşey yaptığını duymadık biz siz duymuşsunuz demek ki böyle birşey bekliyorsunuz. Güncelleme ile ya düzelir ya düzelmez sesini en iyi duyuracağın yer ingilizcen iyiyse sammobile.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir firma garantisinin böyle birşey yaptığını duymadık biz siz duymuşsunuz demek ki böyle birşey bekliyorsunuz. Güncelleme ile ya düzelir ya düzelmez sesini en iyi duyuracağın yer ingilizcen iyiyse sammobile.
Nasıl duyuracam sammobile a?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Peki ne anlami kaldı garanti servisinin? Ben cm12 yuklesem de fark etmez yani?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Garanti Şartları arasında geçiyor ise gidip yüz yüze görüş derim.

Invoke

Invoke

Üye
Olayın garantiyle servisle gram alakası yok.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, enterneoll, MaxipmaN ve 1 kişi daha
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Gta ve nova 3 zaten kasıyor aynı çipsetli telefonlarda. Sorun yazılımda değil işlemcide. Böyle oyunlar için zaten daha güçlü telefon lazım. G2 bile s800 ile yüksek ayarlı gta'da zorlanırken bir s3'ün kasması bence gayet doğal.
Asphalt desen l520'de bile akıyor yani çoğu telefon sorunsuz kaldırıyor.
Bu arada baktım da 1,5gb ram hariç normal s3 s3 neo'dan daha güçlü imiş. Yani samsung yine yapmış yapacağını. Aynı s2 zamanında s2 g modelini sonradan aynı neo gibi ve bu g modeli normal s2'den çok daha kötüydü.
Yanı custom rom ile biraz daha performans çıkartmaktan başka seçeneğin yok.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Vay be S800 Gta da zorlanıyor ha? :D Bende exynos 5420 kötü derdim güç tasarrufunda full grafik oynuyorum. :)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Hiç denemedim ilgimi de çeken bir oyun değil ama bu S800 zorlanıyor lafından sonra bir ara deneyeceğim. Sonucu yazarım.
Bu arada arayın gm servisi diyin ki: bu nasıl optimizasyon bu cihaz kasıyor, menü geçişlerinde donmalar oluyor vs... Bakalım ne diyecekler? Ki gerçekten de öyle cihaz gayet şişiyor. Tabi yine olayın servisle alakası yok ama verecekleri cevap "format" dan başka bir şey olmaz.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve B.A.R.O.N
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Haha yok kardeşim servis o sorunla ilgilenmez :D siz o oyunun yapımcılarına mail gönderin onlar yaparsa yapar, servis me yapsın :D

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve B.A.R.O.N
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Vay be S800 Gta da zorlanıyor ha? :D Bende exynos 5420 kötü derdim güç tasarrufunda fu ll grafik oynuyorum. :)
Hangi gta'dan bahsediyorsun? Gta 3 ise onu benim galaxy ace bile oynatıyordu. Benim bahsettiğim gta sa. Ve buyur bak video'nun sonlarına doğru full grafikte oyun yavaşlıyor ve telefon zorlanmaya başlıyor. Ben zaten kasıyor demedim zorlanıyor dedim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hangi gta'dan bahsediyorsun? Gta 3 ise onu benim galaxy ace bile oynatıyordu. Benim bahsettiğim gta sa. Ve buyur bak video'nun sonlarına doğru fu ll grafikte oyun yavaşlıyor ve telefon zorlanmaya başlıyor. Ben zaten kasıyor demedim zorlanıyor dedim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Evet bende gta sanandresten bahsediyorum.
Bu zamanda Gta 3 ü kim napsın? Gta Sanandres varken?

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Evet bende gta sanandresten bahsediyorum.
Bu devirde Gta 3 ü kim napsın? Gta Sanandres varken?
O zaman söyle full grafikte videoda s800 zorlanıyor mu zorlanmıyor mu?
Gözle görülür bir şekilde oyun yavaşlamaya başlıyor.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler belki de haklısınız teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye
Konu tamamen alakasız. Böyle bir durumda servisin yapabileceği birşey yok.

• Beğen
Tepkiler: Dede, B.A.R.O.N ve muhammettvurucu
TheRkuT

TheRkuT

Üye
Ben kullandığım tüm markalar arasında en çok Samsung servisinden memnun kaldım. Mağdur etmediler hiçbir zaman. Bu olayında servis ile çözülebilecek bir tarafı yok zaten cihaz amiral gemisi değil o yüzden kasmalar olması normal

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve muhammettvurucu
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Ben kullandığım tüm markalar arasında en çok Samsung servisinden memnun kaldım. Mağdur etmediler hiçbir zaman. Bu olayında servis ile çözülebilecek bir tarafı yok zaten cihaz amiral gemisi değil o yüzden kasmalar olması normal
Valla servisten servise değişiyordur herhâlde. Bizi samsung tam 2 ay oyaladı ve garanti kapsamında olan bir arızaydı. Sonunda zorla para iadesi ile kurtulduk o lanet servisten.
Ben şahsen hiç iyi deneyimim olmadı bu yana kadar samsung servisleri ile ama şans meselesi de olabilir.

• Beğen