Telefon Tavsiyesi Note 3 vs G3

Sponsorlu Bağlantılar

spacekiller

spacekiller

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 vs G3
Arkadaşlar note3 alınabilir mi? Yoksa kalemden vazgeçip Lg G3 mü almalı? Ya da Z2 dışında 1600-1700 civarında telefon öneriniz var mı?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İkisini de alma bence telefon almak için hiç uygun bi zaman degil.Üstelik 1700 lira gibi bir fiyata.
Çünkü 1700 lira civarlarında bakarsın direkt yeni amiral bile gelebir.

spacekiller

spacekiller

Üye
    Konu Sahibi
Y
İkisini de alma bence telefon almak için hiç uygun bi zaman degil.Üstelik 1700 lira gibi bir fiyata.
Çünkü 1700 lira civarlarında bakarsın direkt yeni amiral bile gelebir.
Yeni amiraller 2000-2200 tl zaten ben alana kadar G3 1200tl olur bakalım G4 S6 azcık fiyatları aşağı çeker

98farom98

98farom98

Üye
G3 32GB al bence

cici60

cici60

Üye
g3 ve note 3 kullanmış birisi olarak Z2 donanım yazılım kamera pil olarak iki cihazdan bir tık önde şuan z3 kullanıyorum kullanışı çok kolay z2 de de güncellemee ile z3 görünüşüne sahip oluyor bana kalırsa Z2 al rahat et.

spacekiller

spacekiller

Üye
    Konu Sahibi
g3 ve note 3 kullanmış birisi olarak Z2 donanım yazılım kamera pil olarak iki cihazdan bir tık önde şuan z3 kullanıyorum kullanışı çok kolay z2 de de güncellemee ile z3 görünüşüne sahip oluyor bana kalırsa Z2 al rahat et.
Zaten z2 kullanıyorum ailemden birine alcaz evde 2 tane z2 garip olmaz mı?

MoonLife01

MoonLife01

Üye
G3 problemli bir telefon dikkat et derim

byAndroid

byAndroid

Üye
z3c al. Ya da nebiliyim htc Desire eye falan değişiklik istersen. Meizu Mx4 çok seçenek var önünde g3 alma ama

burak_102

burak_102

Üye
G3 n11 de 1369 du. Fiyat performans oranı yüksek note 3ten mantıklı

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ben olsam G3 alırım. Gerek tasarım anlayışı gerek kamera ve ekran güzelliği insanı cezbediyor. Note 3 biraz daha performanslı olabilir çünkü güç verdiği ekran 1080p ancak. LG G3'te 2K ekrana sadece Note 3'ünkünün bir tık üstünde bir chipset ile güç veriliyor. G3'te çok ısınma olduğunda performans da düşüyor.(Yazılım güncellemesi ile giderilmiş olabilir) Kamera konusunda gene G3 diyorum lazer autofocus kaliteli lensi ile Note 3'ten önde bence. İki telefon da kesinlikle üzmez. LG G3 16 gb Kipa'da 1399 tl + SD kart girişi de var. Fiyat/Performans LG G3 diyorum. En azından güncel bir model ve LG yükselişte.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 kötü bir telefon değil. Note 3 al G3 te kasma sıkıntıları duydum QHD ekranın G3 ü zorlandığı doğru ise note 3 çok daha iyi bir tercih.

xmustx

xmustx

Üye
Son düzenleme:

Hodor

Üye
onun yerine lumiya 1020 al hem 41 megapiksel kamara var.

burakcan42

Üye
5 6 arkadaşımda ve kuzenlerimde hep g3 lerde sıkıntı çıktı. ısınma sorunları, ekranın ve kasanın kalitesizliği (çabuk kırılıyor) ve takılmalar duydum. bir hafta önce anneme note3 aldım. en azından spen i ile diğer androidlerden farkı var. diğer türlü benim gözümde her android aynı. (kendim Windows Phone kullanıyorum)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Aybin.Kilic, xmustx ve 1 kişi daha

MaxipmaN

Üye
kalite problemlerini aşacağına daha da kaliteyi aşağı çekmiş gibi duruyor lg

MoonLife01

MoonLife01

Üye
G3 Problemleri :
- Isınma problemi ( Isınınca telefon tüm sistemi ekran parlaklıgı ve kamera dahil hepsini kısıyor ve geri acmana imkan vermiyor)
- Isınmadan dolayı kasada çatlama
- Telefonda bariz kasmalar mevcut ve android 5.0 geldi halen düzelmedi (androidin yenı sürümünü beklyirouz düzelmesi için)
- Şarji dayanmiyor

Note 3 kullanmadigim için bilmiyorum sorunlarını.

Alternatif olarak Galaxy S5 öneririm Spen mevcut normal kalemler ile.