free store v1.6 update (playstore ucretli/ucretsiz dosya indirme)

Sponsorlu Bağlantılar

suvari21

Üye
proğram çalışmıyor dedim. Alternatif sunan yokmu arkadaşlar???

Tirol07

Üye
sağlam virus uyarısı var. Hep pc üzerinde hem telefonda. kurmayın derim.

suvari21

Üye
Ok

CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
Free storu yüklemeyin. Cihaza zarar verirsiniz.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Zaten bir faydasıda yok ne arıyorlarsa googleda bulunuyor zaten :)

aptoide daha güvenli, virustotal'de, aptoide uygulaması sorunsuz görünüyor. ve kullanmak çok basit. ama apdoide uygulamasının da paylaştığı her uygulamaya güvenip yüklemenizi şahsen tavsiye etmem doğrusu. yüklerken seçici olmak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
aptoide daha güvenli, virustotal'de, aptoide uygulaması sorunsuz görünüyor. ve kullanmak çok basit. ama apdoide uygulamasının da paylaştığı her uygulamaya güvenip yüklemenizi şahsen tavsiye etmem doğrusu. yüklerken seçici olmak gerekir.
Blackmarket çalışmıyordu düzelmiş, favorim blackmarkt :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

benjaminkaplan

Üye
Bahadir fb dostum bu programi ben indirdim ama soryy tihs bilmem ne hatasi veriyo indirmiyo ücretli oyunlari neden acaba
Bahadir kardess usta ben bu programi indirdim play storedeki ücretli oyunlari indirmiyo hata veriyoo neden acaba cvp lütfen

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir fb dostum bu programi ben indirdim ama soryy tihs bilmem ne hatasi veriyo indirmiyo ücretli oyunlari neden acaba
Bahadir kardess usta ben bu programi indirdim play storedeki ücretli oyunlari indirmiyo hata veriyoo neden acaba cvp lütfen

Herşeyi indirmeyebilir yani google play ile baglantılı bir uygulama değil.

benjaminkaplan

Üye
Ama daha önce need for speed most wantd i indirmistim ama simdi hic bir ücretli oyunlari indirmiyo neden acaba

suskun6606

Üye
arkadaşalr bende hi bir uygulama bulmuyor neden this app is currently unavailable bu şekilde hata veriyor

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
arkadaşalr bende hi bir uygulama bulmuyor neden this app is currently unavailable bu şekilde hata veriyor

Dediğin hatayı veriyorsa, bişeyi bulmaması, kullandığın uygulamanın o anda etkisiz olduğunu gösterir. yani o programı geçici olarak kullanma, daha sonra tekrar deneyebilirsin. hatanın anlamı şu: Bu uygulama şu anda kullanılamıyor

Bager04

Üye
Tesekurler

erkocan

Üye
bir kac gundur kontrol ediyorum free store bedava uygulama indirmiyor..nedeni nedir?

Üst Alt