Tavsiye LG-G3 Lollipop

Sponsorlu Bağlantılar

08mehmet

08mehmet

Üye
    Konu Sahibi
LG-G3 Lollipop
Bugün itibariyle lg-g3 android 5.0 türkiye güncellemesi indirilmeye sunulmuştur,ben yükledim bir sorun gözükmedi.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
:o

cintrikus

cintrikus

Üye
kontrol ettim en son sürüm diyor hala bişi gelmemiş

gissever

Üye
program versiyonu türkiye kodu değil. orada V20e-TUR-XX yazması lazım.

AdemOyuklu

Üye
evet senin ki Türkiye Değil .
Elle mi yükledin pc den mi ? çünkü TR yazması gerekli program versiyonu yazan yerde
bence ama yanlış da biliyor olabilirim .

şimdi güncelleme merkezinden kontrol ettim güncel diyor .
güncelleme konusunda ıphone takdir ederim geldi mi hepsine geliyor gelmedimi hiç kimseye gelmiyor .bune ya ıme göre gönder ne biliyim ülkeye göre gönder ne alaka ki ? anlamış degilim .
LG, G3 İçin Tüm Avrupa Genelinde Lollipop Güncellemesine Başladı!

Android 5.0 Lollipop'un çıkmasından sonra, bu versiyon için güncelleme dağıtan en hızlı firmalardan olan LG, bu yılki amiral gemisi G3 modeli için tüm Avrupa genelinde Lollipop güncellemesine başladı.

Polonya ile başlayan Android 5.0 OTA güncellemesi, uluslararası G3 modeli olan D855'ye geldi. LRX21R yapı numaralı Android sürümüyle birlikte LG'nin yazılım sürümü V20e'ye yükseldi. Henüz Android 5.0.1 versiyonu olmasada, Android 5.0 versiyonuyla Lollipop'un tadını çıkarabilirsiniz.

Ülkemizde de bazı cihazlara gelen OTA güncellemesi, 16 ve 32GB'lık LG G3 modelini destekliyor.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
08mehmet

08mehmet

Üye
    Konu Sahibi
Beyler ben telefonu lg pc suitten güncellledim bu arada telefonum ithalatçı garantili bundan mı kaynaklandı acaba,erken güncelleme?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Vay canina lg tamamdir.

AdemOyuklu

Üye

bunu da ımeden sorguladıgım da aldıgım cevap lolipop gelmiş geçmiş olsun yüklemek için birde pc suite bakacagım

ama güncelleme merkezinden güncellemeyi sorguladığım zaman gelmemiş görünüyor neden çözemedim ilk defa lg den bir güncelleme alıyorum sürüm yükseltme güncellemesi nasıl olur hiç bir bilgi de yok ama tr çık tı hatta ikincisi çıktı .

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt ve B.A.R.O.N
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
lg g2 gelecek mi acaba ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
lg g2 gelecek mi acaba ?
Tabiki gelecek.Uzun bi bekleme sureci olacagini da sanmiyorum 2015 ilk haftalarda gelebilir Turkiye icin.Avrupa icinse kim bilir belki de 2014 bitmeden bi surpriz de G2 kullanicilarina yapilabilir.

contravolta

Üye
An itibariyle G3 üme android 5'i LG Mobile Support tool programı ile yüklüyorum. Cepten kontrol ettiğimde zaten güncel diyordu.

Fear_Boy181

Üye
An itibariyle G3 üme android 5'i LG Mobile Support tool programı ile yüklüyorum. Cepten kontrol ettiğimde zaten güncel diyordu.
Sonuç nedir paylaşabilir misin? Birde bu LG Mobile Support tool programını nerden bulabiliriz.

contravolta

Üye
Pek fark goremedim. Menü arayuz performans olarak bekledigim heyecana degmedi. Belirttigim programı lg nin sitesinden indirebilirsin

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arayuz pek degismez ama performansta fark olmamasi ilginc asil degisim G2 de olucak sanirim.
Insallah G3 arayuzunu 5.0 guncellemesiyle birlikte vermez G2ye o arayuzu sevemedim pek.

Polymath

Polymath

Üye
lg g2 ye ne zaman gelecek arkadaşlar bir bilginiz var mı ?

contravolta

Üye
Bildirim çubuğu neredeyse aynı tema aynı, dalvikten art ye geçince daha stabil olacak dediler ama ya ben çok hırpalıyorum telefonu ya da dedikleri gibi değil. hatta biri bana android 5 dese inanmam. deyip telefonu verse inanmam. görev yöneticisi farklı, sanal tuşlar aynı vs.