Htc Desire 816 Kamera problemi

Sponsorlu Bağlantılar

onr37

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire 816 Kamera problemi
Merhaba arkadaşlar desire 816 telefonum var ve cekimleri gerçekten çok kötü sorun benim telefonumdamı yoksa tüm desire 816 lardada böylemi bügün karşılaştırdığımızda arkadaşımın samsung telefonundaki 5.0 megapiksellik telefon daha iyi görüntü veriyor yardımcı olabilirmisiniz

eğer odaklaması için ekrana dokunmassam bu şekilde çekiyor

bunlarda normal çekim

elimde replika note 3 var ve daha iyi çekiyor sizce sorun sadece benim kameradamı acil yardım lazım..

byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede berbat dostum. :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu ne ya vga kamera gibi.

onr37

Üye
    Konu Sahibi
sorun benim kameradamı arkadaşlar yardımınız lazım garantiye yollayıpta telefonsuz kalmak istemiyorum 13 mp diyor cekimler belli :/

byAndroid

byAndroid

Üye
Kameranin lensini kontrol et pislik falan var mi ona bak sonrada kamera ayarlarina bak nasil diud

onr37

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun içi açılmıyor telefonun arkasına baktığımda kamera da çizik var gibi ayarlardada bişi yok sanırım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bu ne ya vga kamera gibi.
vga bunun yanında süper kalır

Telefonun içi açılmıyor telefonun arkasına baktığımda kamera da çizik var gibi ayarlardada bişi yok sanırım
kameranın üstünü sil belki bir leke vardır ve çizik varsa kamera da hasar görmüş olabilir ayarlardan kalitesini düşürmediğine emin misin
hiç rom yükledin mi son zamanlarda romdan da kaynaklanabilir

onr37

Üye
    Konu Sahibi
hayır orjinal daha 2 aylık falan ve darbe falanda almadı yani yere bile düşürmedim kullanıcı hatası deme olasılıkları nedir garantide ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hayır orjinal daha 2 aylık falan ve darbe falanda almadı yani yere bile düşürmedim kullanıcı hatası deme olasılıkları nedir garantide ?
yere filan düşürmediysen veya önemli bir çizik yoksa garanti yapar ama root rom vb de yapmadıysan

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sen kameranın fotoğrafını bi at bakalım nasıl bir çizilmiş
G3 note3 ile yarıştırıyoruz bunun kamerası çok da büyük fark yok yani çok iyi bi kameraya sahip
Senin telefonda sıkıntı var
İlk alındığından beri boylemiydi sonra mi oldu ?

onr37

Üye
    Konu Sahibi

Resimler bunlar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

Resimler bunlar
birde resmi çekerken çekeceğin nesneye ekranda dokunarak odaklandır bakalım telefonu o zaman netleştirir belki

killer53

killer53

Üye
kamera lensini güzelce diş macunu ve kulak temizleyici ile ovala sonuc berrak olacaktır kamerayı kötülemeyin 13 mp kamera elınızde vga kamera oldu

onr37

Üye
    Konu Sahibi
stand daki ile karşılaştırdım benim kamerada bir problem olduğu açık garantiye yolladım telefonu bakalım ne olacak :(

• Beğen
Tepkiler: avast
killer53

killer53

Üye
stand daki ile karşılaştırdım benim kamerada bir problem olduğu açık garantiye yolladım telefonu bakalım ne olacak :(
sen dediğimi yaptın mı ??? diş macunu ve kulak temızleyıcı ıle kamera lensini temızle bastıra bastıra ovalayarak sılmen gerekıyor yoksa hep şikayet edersın

onr37

Üye
    Konu Sahibi
dediğini okumadan yolladım garantiye bidaha olursa denerim ama oda cizmesin lensi ?

killer53

killer53

Üye
ben denedım benım kı cam gıbı oldu hayırlısı..

samedagacan

Üye
Bendede ayni sorun oluyor bazen ama bazende cok iyi cekim yapiyor kamera uygulamasinin guncellenmesi gerekli ve telefon ciktigindan beri kamerasi bi kere guncellendi ondada cok bi duzelme olmadi

fix1tr

Üye
Kiliftan cikart. 5 dk sonra dene. Miknatisli kilif kullaniyorsun o da manyetik yapiyor...

samedagacan

Üye
Miknatisli kilif kullanmiyorum silikon kilif kullaniyorum miknatislilar hosuma gitmiyor gerci kilif olayi hosuma gitmiyor ama neden oyle oluyor anlam veremedim

Üst Alt