Haber Lumia Denim Güncellemesi ve Lumia Camera Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Yalnız pil tasarrufu düzelmiş :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto

skynet

Üye
Vay arkadaş yanlışlıkla cihaz merkezine girdim pil tasarrufu yine bozuldu yani yine ışıklar kapanmıyor

@Dexter Morgan bu sefer türkçe öneriler sorunsuz yüklendi :)

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve Dexter Morgan
dakamon

dakamon

Üye
Finlandiya da 1520 lerde denim aldı. Yahu adamlar takır takır veriyorlar güncellemeleri. Bence bir hafta içinde bizde de başlar.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Vay arkadaş yanlışlıkla cihaz merkezine girdim pil tasarrufu yine bozuldu yani yine ışıklar kapanmıyor

@Dexter Morgan bu sefer türkçe öneriler sorunsuz yüklendi :)
Hala iniyor %60 :D sabaha kadar buradayım

_Shinku_

_Shinku_

Üye
Denim super olmuş hdr çekime bayıldım hele lumia 1520 4k da geldi.

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
daha 1520 ye o kavye gelmedi adı neydi parmaklkarını kaydırınca yazan daha cihazlar arası denge yok PFD çok ileride diyebilirim denim bence o farkı yapmaz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
daha 1520 ye o kavye gelmedi adı neydi parmaklkarını kaydırınca yazan daha cihazlar arası denge yok PFD çok ileride diyebilirim denim bence o farkı yapmaz
Word Flow diyorsan o geleli çok oldu. Tabi Windows Phone 8.1 yüklüyse. Sen klavye ayarlarından kapatmış olmayasın.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Word Flow diyorsan o geleli çok oldu. Tabi Windows Phone 8.1 yüklüyse. Sen klavye ayarlarından kapatmış olmayasın.
evet çok oldu gelmeliydi diyorum 1520 eşeimde olunca bende onda olmadığını gördüm klavye ayarlarına bakayım o zaman sağol telefonun dandiğini ben iyisini eşim kullanıyuor ne yaparsın :)

ArMaGeDdOn_87

Üye
evet çok oldu gelmeliydi diyorum 1520 eşeimde olunca bende onda olmadığını gördüm klavye ayarlarına bakayım o zaman sağol telefonun dandiğini ben iyisini eşim kullanıyuor ne yaparsın :)
Hocam yapmayın 920 dandik mi :-)

skynet

Üye
ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
bu farklı bölgelerde romu 1520 ye nasıl kurarım biri anlatabilir mi denim güncellemesini kurcam

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

skynet

Üye
Bu lumia kamera da alt modellere extra bir şey gelecek mi ?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Bu lumia kamera da alt modellere extra bir şey gelecek mi ?

Yok kardeşim şu anki pfd den tek farkı lumia camera 5 yenilikleri . Onlarda 1520,930 ve yeni çıkan-çıkacak olan cihazlara veriliyor .

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Yok kardeşim şu anki pfd den tek farkı lumia camera 5 yenilikleri . Onlarda 1520,930 ve yeni çıkan-çıkacak olan cihazlara veriliyor .
Bari şu açılma olayını hızlandırsalar ve şu video çekerken duraklatma seçeneği koysalar başka bir şey istemem şahsen :)