Haber Samsung WatchON Servisinin Kapanış Tarihini Açıkladı

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsung WatchON Servisinin Kapanış Tarihini Açıkladı
Samsung kapanması uzun süredir gündemde olan WatchON hizmetinin kapanış tarihini duyurdu.

Samsung servisleri arasında yer alan WatchON hizmetinin akıbeti sonunda belli oldu.

Koreli firmanın bir süredir ekonomik nedenlerden dolayımıdır bilinmez bazı radikal kararlar alması bekleniyordu. Bu kararlar arasında yer alan bazı hizmetlerin durdurulacağı konusuda yer almaktaydı. Samsung ABD ve Kore dışındaki diğer tüm bölgelerde bu hizmetin durdurulacağı tarihi açıkladı. Samsung‘un buna benzer bir kaç hizmetini durduracağı konusu da net olmamakla birlikte kıs bir süre önce gündeme gelmişti.

Ancak bu konudaki kararını net bir biçimde açıklarken kullanıcıların bu durumdan etkilenmeyeceğinin garantisinide veriyor. 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle desteğin kapatılacağını ve satın alınmış içerik ve hizmetler ile ilgili desteğin adresinden sağlanacağını da duyurdu. Galaxy S4 modeli ile başlayan belirsizlik sonuda bu şekilde noktalanmış olacak. Sırada kapatılması beklenen bir hizmetin ChatOn olabileceği de konuşulan konular arasında yer alıyor.

furkankaya559758

Üye
Güzel bir uygulamaydı. Televizyonu da kontrol edebiliyorduk. Acaba bu özellik kullanılmaya devam edecek mi?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ne Yani Eksik Tv Vb. Eksik Olupda Ekleyin Diye Mail Attığımızda Yanıt Vermiyeceklermi

PriZm

PriZm

Üye
İnfrared kontrolcüsü halen duruyor. TV programı servisi kapatılacak sadece.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cortex47, -Emre ve Nextman
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Hayir kardes yanlisin var komple kapatilicak. Yerine es deger bi kumanda uygulamasi gonderceklermis

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Alzaymır

Üye
Yavaş yavaş samsungun ayağı kaymaya başlıyor gibi. Inceldigi yerden kopsun :D

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
insallah en iyi kumanda uygulamasi buydu cunku. suanda yapsalar daha iyi olurdu.hemen apk yi yuklerdim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PriZm

PriZm

Üye
Hayır kumanda özelliği kalıyor.

Sent from my SM-N910C using Forum Fiend v1.3.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
samsung u aradim komple iptal edilip cihazlardan kaldirilicagini yerine ona benzeyen sadece kumanda ozelligi ilan bi uygulama yayinliycaklarini soylediler.
insallah watchon kalir

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Smart remote diye bisey yukledim system ui hata veriyor ama calisiyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben hala kullanıyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İlk günkü gibi kullanıyorum.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Farklı konulardan bahsediyoruz :ah yokki örneği göstereyim :D dur bulursam resim eklerim şimdi :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben S5 port rom kurduğumda Watch On için bu servis kapatılacak dedi ama hala aktif. :)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Arkadaşlar benim tabletimde vardı ama giremedim silindi. Teldeki hala duruyooo

PriZm

PriZm

Üye
Teknik olarak uygulamanın silindiği falan yok sadece uygulama içeriğinin yerine geçecek aynı imzada bir boş data konuluyor o kadar.

Yani, ayarlardan uygulama güncellemesini kaldırırsanız geri gelecektir.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Benim tablet tab pro 8.4 içinde gömülü olarak wathcon yoktu, ben mağazadan yükledim. 31 aralığa kadarda kullandım. 1 ocaktan itibaren girdiğimde de uygulamanın kaldırılacagını ilişkin bi yazı geldi ve kapanıp silindi. S 4 cihazımda hala bugün itibariylede kullanabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt