Rütbe Rankları.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Rütbe Rankları.
Üyelerin rütbe rankları aşağıdaki gibi hareketli olsa daha güzel olur .

NEXUS

NEXUS

Üye
olmasın daha iyi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Forumun stabilitesini azaltır kardeşim bunlar :D Veri transfer boyutunu artırmaya hiç gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ayy bi an ısmail yk yi hatırladım gibi oldu :ehe

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
tek kelimeyle iğrenç olur ya :hih:

Serhan

Serhan

Üye
30 dk forumda dolaşmamla 2 GB lik internet paketim biter :D

Invoke

Invoke

Üye
Bu başlıktan sonra TDK kapanmış...

Ozan

Ozan

Admin
Curcuna olsun yani her mesaj :ehe

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
Aynen bende olmazdım :D
Rütbeler gayet güzel bence ama rütbe tasarımın da değişikliğe gidilse güzel olacak :) isimler değil rütbeler çok uzun süredir aynı tasarım :) hareketli olursa saçma olur :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aynen ben de olmazdım :D sadelik her zaman çekicidir. forumu vbulletin den değişip sadeliğe önem veriyoruz sonra da bunları ekliyoruz. Gereksizin de gereksizi :D

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Bir konuda bir öneride bulundum, bulunmaz olaydım. Yapılan yorumlara bakıyorum da curcunadan, iğrençlikten,forumu terketmekten bahsediliyor, bu rankları kullanan diğer forumların hepsi hata mı yapıyor, bu nasıl bir yaklaşımdır? Siz zahmet etmeyin, öneride bulunma suçunu işlediysem ben giderim. Bir önerinin yapılması bile önemsenmeliydi. Anlaşılan forumdakilerin öğrenmeleri gereken çok şey var. Yıllardır çeşitli forumlardayım, bazılarının hayalini kurduğu yöneticiliği dahi kabul etmedim. Bir üye bir öneride bulunur, diğer üyeler ve yöneticiler de usulünce olumlu ve olumsuz görüşlerini öneride bulunan kişiyi kırmadan bildirirler. Neyse bazı yorumları o kişilerin acemiliklerine sayıyorum. Konu fazla uzamadan kilitlenirse memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bir konuda bir öneride bulundum, bulunmaz olaydım. Yapılan yorumlara bakıyorum da curcunadan, iğrençlikten,forumu terketmekten bahsediliyor, bu rankları kullanan diğer forumların hepsi hata mı yapıyor, bu nasıl bir yaklaşımdır? Siz zahmet etmeyin, öneride bulunma suçunu işlediysem ben giderim. Bir önerinin yapılması bile önemsenmeliydi. Anlaşılan forumdakilerin öğrenmeleri gereken çok şey var. Yıllardır çeşitli forumlardayım, bazılarının hayalini kurduğu yöneticiliği dahi kabul etmedim. Bir üye bir öneride bulunur, diğer üyeler ve yöneticiler de usulünce olumlu ve olumsuz görüşlerini öneride bulunan kişiyi kırmadan bildirirler. Neyse bazı yorumları o kişilerin acemiliklerine sayıyorum. Konu fazla uzamadan kilitlenirse memnun olurum.
Kardeşim kırılmana gücenmene gerek yok. Sen fikrini söyledin herkes de senin fikrine göre fikir sundu. Espiri ile karışık fikirde bulunan da olur her yerde. Aldırmayacaksın sen de dalgaya alacaksın bu kural böyle. Burada kimliği açık olan çok az insan var bunun getirdiği rahatlıkla (kişisel haklara tecavüz etmeden) fikirlerini açık seçik söylerler :D Konuya net bir nokta bırakalım. Forumun stabilitesini ve veri boyutunu artıracağından bu dediğin şu anda çok uzak. @Nextman konu sahibinin isteği ve uzamaması sebebiyle konu :locked2: lütfen :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam öneride bulunan arkadaşımızın önerisini sistemimiz açısından uygun olmadığını belirtir önerilerinizin bizim içi değerli olduğunu bir kez daha hatırlatırız :locked2:
Saygılarımla

Not: Ayrıca baştan önerilerinize önem vermesek bu konuları direk sileriz. :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt