Samsung üst cam değişimi 70 TL. Büyük KAMPANYA

Sponsorlu Bağlantılar

karizmaugur1

karizmaugur1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung üst cam değişimi 70 TL. Büyük KAMPANYA
Bu fiyat sadece maxicep üyelerine özeldir normalde cam değişimi 120 TL dir. Lütfen maxicep üyesi olduğunuzu belirtiniz.
SAMSUNG ÜST CAM DEĞİŞİMİ ( 1 SAATTE HAZIR )
Servisimiz de samsung telefonların orijinal olarak üst cam değişimi garantili ve sorunsuz olarak değişmektedir. Servisimizde kırık üst camlar söküldükten sonra Ankara'da bir ilk olarak fırınlama sistemi ile ekran ve cam arasına orijinal uv jeli sürülerek yapılmaktadır. Servisimizde takılan üst camlar 1 YIL GARANTİLİDİR.

Servisimizde Cam Değişimi Olan Modeller...
Samsung Note 1 N7000
Samsung Note 2 N7100
Samsung Note 3 N900 - N9000 - N9005
Samsung S1 i9000
Samsung S2 i9100 - i9105
Samsung S3 i9300 - i9300i
Samsung S3 Mini i8190
Samsung S4 i9500 - i9505
Samsung S4 Mini i9190 - i9195
Samsung S5
Diğer modeller için servisimiz ile irtibat kurunuz.

UĞUR USTA - ANKARA TEKNİK SERVİS
0544 246 52 26 - 0312 418 19 14

Son düzenleme:

pavlom

pavlom

Üye
hocam root gibi sistem atma anlıyan servis var mı ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Birebir orjinal mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
hocam tabletim samsung tab 3 sm-t110 yazıp duruyor supersu uygulamasında reset gibi bir şeye bastık açıl mıyor ne yapmamız gerek servis var mı acaba böyle işler için ?
Yeri burası değil fakat tabletinize stok romu tekrar kurun düzelecektir. stok rom kurma işemlerine google dan bakabilirisn.

pavlom

pavlom

Üye
Yeri burası değil fakat tabletinize stok romu tekrar kurun düzelecektir. stok rom kurma işemlerine google dan bakabilirisn.
hocam işetişim adresiniz vere bilirmisiniz lütfen bu konuda yardımcı olsanız çok çok minnettar kalırım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
hocam işetişim adresiniz vere bilirmisiniz lütfen bu konuda yardımcı olsanız çok çok minnettar kalırım
Ben herhangi bir mağaza işletimiyorum sadece bu konuda size yardımcı olabilirim. İsterseniz konu daha dağılmasın özel mesaj ile devam edelim. Teamviwer ile bilgisayarınız bağlanıp halletmeye çalışırım.

pavlom

pavlom

Üye
Ben herhangi bir mağaza işletimiyorum sadece bu konuda size yardımcı olabilirim. İsterseniz konu daha dağılmasın özel mesaj ile devam edelim. Teamviwer ile bilgisayarınız bağlanıp halletmeye çalışırım.
attım hocam tw özelden

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt