Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146

ekremesiroglu

Üye

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
teşekkürler üstad.

morki05

morki05

Üye
Bende kurdum . Şimdilik sıkıntı yok cihaz uçuş için hazır yarın patlamazsa [emoji12]

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
gençler ben touchwizz deki v9 klasörünü sildim. daha doğrusu telin download klasöründeki v9.zip olanı sildim.
bu bir soruna yol açar mı?

morki05

morki05

Üye
Açmaz bir daha kurmak istersen?

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
  • Beğen
Tepkiler: morki05
morki05

morki05

Üye
Yarın ilk fırsatta yorumlarım şimdilik sıkıntı yok herşey yolunda

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
bence yalan bi daha samsung almıcam LG G3 :D

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
peki kernel olarak 7.1 betayı mı yüklüyorsunuz?
yoksa kendi kerneli yeterli mi?

Yiğit Türkmen

Yiğit Türkmen

Üye
Romu 1 haftadır kullanıyorum hiç bir sorun yada kasma yok aksine orjinal romdan daha hızlı ve görüntü açısından zengin. Kurmayanların kesinlikle kurmasını öneriyorum görüntüyü beğenmeyenler xposed modülleriyle görünümü kişiselleştirebilir. Tek eksikliği yüksek çözünürlüklü video, film izlerken görüntünün kasması bunun için bi çözüm önerisi olan varsa yorumlarını bekliyorum.

seronet

seronet

Üye
Note4 Beyaz temalı olması gözlerimi yordu, kullanamadan sildim :) Fakat v9 dan da hiç hoşnut değilim, biraz doldurunca ana ve arama ekranlarında kasiliyor.

Furbey40

Furbey40

Üye
Ben de note4 v2 rom kurdum. İlk izlenimim gayet başarılı. Stok kernel kullanıyorum. Yorumlara göre Boeffla kernel kurabilirim.

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
az önce kurdum.
stock kernel ile 700mb lerde dolaşırken boeffla 7.1 ve ayarlardan sonra 600mb geçmedi daha. bu güzel.
gelelim eksiklere:
- home tuşuna basılı tutunca gelmesi gereken lkw modülü soldaki ayar tuşuna basınca geliyo. ben mi yanlış yaptım yoksa uygulama mı o şekilde anlamadım.
- yazı tiplerinde eksiklik var. verilen tipleri uygulasak bile ekranda kimi yerlerde taşmalar oluyor, buda kelimelerin/sayıların kısmi kaybına neden oluyor.
- widget ların olduğu sekme yok. onları bi türlü bulup çıkaramadım. bu benim de hatam olabilir :)
- şarj için bişey diyemeyecem. 1 2 güne anlaşılır.
- kimi yerler hala tamamen ingilizce. buna klavyede sağ altta bulunan tamam veya git butonuna dahil.

şimdilik stabil ama güncellemelerin geleceğini düşünüyorum.

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
şimdi bir çözim buldum.
anaekranda iken soldaki ayar tuşuna basılı tutunca widget falan için ayarlar geliyor.

tdd46

tdd46

Üye
Arkadaslar benim s3 ün power butonu arizalandi ve yaptiracak paramyok power butonunun islevini ses kisma butonuna verebilecegim bir uygulama bilen varsa link verebilirmi lütfen idare etse yeter...#teşekkürler#...
Gravitybox kur halledersın

mr_luci

Üye
Arkadaşlar note4 v2 de digiturkplay eklenti vsi çalışıyor mu acaba? Müsait nir arkadaş deneyebilir mi

Üst Alt