Tavsiye Giyilebilir Mouse : Flying Fingers İnceleme Videosu - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Videoyu beğendiniz mi?

• Evet beğendim :)

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır beğenmedim :(

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Can Devecioğlu

Can Devecioğlu

Üye
    Konu Sahibi
Giyilebilir Mouse : Flying Fingers İnceleme Videosu - Türkçe
MK Teknoloji tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim giyilebilir kablosuz faresi Flying Fingers'ın inceleme videosunu çektim.

Bu ürün tamamen Türk malı arkadaşlar. Yerli bir girişimcimiz tarafından başlanılan bu proje, yerli mühendislerimiz tarafından tasarlanıyor ve sadece üretim için Çin'e gidiyor.

Bence kesinlikle desteklenmesi gereken bir ürün. Bunu bir reklam mesajı olarak algılamayın kimse satın almak zorunda değil ancak fikir olarak gerçekten çok orijinal. Umarım sizler de beğenirsiniz. Video hakkındaki görüşlerinizi ve ürün hakkındaki yorumlarınızı / sorularınızı iletmeyi lütfen ihmal etmeyin iyi seyirler :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Glania95

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
kaça satılır bu ortalama? Ve türkiyeye geldimi?

• Beğen
Tepkiler: Can Devecioğlu
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Yerli malı zaten ilk Türkiye'de satışa çıktı. Videonun sonunda fiyatı belirttim. 150 TL :)
iyi güzelde o fiyat çok yaw? bu cihaz hoşuma gittide 50 falan deseniz neysede 150 bi fareye fazla gibi şu an kullandığımız fareler 15-20 lira, hadi marka olanlar 50 falan... 50 olsa alırdım ama 150 bi fareye vermem...
bu arada niye fareyi age of la tanıtıyon :D bide 2. Oynadığın oyun neydi telefondan bakınca fazla görünmüyo sanırım cs dimi?

• Beğen
Tepkiler: Can Devecioğlu
Can Devecioğlu

Can Devecioğlu

Üye
    Konu Sahibi
iyi güzelde o fiyat çok yaw? bu cihaz hoşuma gittide 50 falan deseniz neysede 150 bi fareye fazla gibi şu an kullandığımız fareler 15-20 lira, hadi marka olanlar 50 falan... 50 olsa alırdım ama 150 bi fareye vermem...
bu arada niye fareyi age of la tanıtıyon :D bide 2. Oynadığın oyun neydi telefondan bakınca fazla görünmüyo sanırım cs dimi?

İkinci oynadığım oyun Counter Strike GO yenisi yani :)

Şimdi öncelikle 15-20 liralık fareler insanı çileden çıkarıyor ve tek fonksiyonlu. Sağ, sol, scroll kontrolü var sadece. Uzun ömürlü olmayan aletler bunlar.

Marka ve basit bir mouse almaya kalksan 50 TL vermek gerekiyor (Logitech, Microsoft vs.)
Bu giyilebilir mouse 5 tuşlu ve 10 milyon tık ömrü vaad ediyor. Su geçirmiyor, içerisinde aynı zamanda 8GB flash bellek yer alıyor.

Şimdiye kadar bir mouse'a en fazla 140 TL verdim ve yıllardır da kullanıyorum. FlyingFingers'ın bu parayı sadece yerli malı ve bu yenilikçi fikriyle bir hak ettiğini düşünüyorum.

Firmayla bir ortaklığım vs. yok babamın oğlu değiller sonuçta isteyen alsın isteyen almasın. Ancak şahsen bu fikrin bu ülkeden çıkması, bu ülkenin mühendisleri tarafından tasarlanıp üretilmesi beni çok gururlandırıyor :)

restmod

restmod

Üye
Normal bir mouse ile evde kendinizde yapabilirsiniz buna benzer biseyi ayrica kis aylarinda eli sicakta tutar :D

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
İkinci oynadığım oyun Counter Strike GO yenisi yani :)

Şimdi öncelikle 15-20 liralık fareler insanı çileden çıkarıyor ve tek fonksiyonlu. Sağ, sol, scroll kontrolü var sadece. Uzun ömürlü olmayan aletler bunlar.

Marka ve basit bir mouse almaya kalksan 50 TL vermek gerekiyor (Logitech, Microsoft vs.)
Bu giyilebilir mouse 5 tuşlu ve 10 milyon tık ömrü vaad ediyor. Su geçirmiyor, içerisinde aynı zamanda 8GB flash bellek yer alıyor.

Şimdiye kadar bir mouse'a en fazla 140 TL verdim ve yıllardır da kullanıyorum. FlyingFingers'ın bu parayı sadece yerli malı ve bu yenilikçi fikriyle bir hak ettiğini düşünüyorum.

Firmayla bir ortaklığım vs. yok babamın oğlu değiller sonuçta isteyen alsın isteyen almasın. Ancak şahsen bu fikrin bu ülkeden çıkması, bu ülkenin mühendisleri tarafından tasarlanıp üretilmesi beni çok gururlandırıyor :)
yoo benim 20 tllik markasız bitane vardı kablosuz 5 tuş vardı klavyenin yan taraflarındada tuşlar vardı, şajı hemen bitiyo diye kablolu aldfım, bu arada bunda 8gb bellek var dedin ona bişey yükleyebiliyozmu farenin bi parçası mı?

furkankaya559758

Üye
Enteresan ama güzel bir şey.

JrSparrow

JrSparrow

Üye
Çok farklı ve hoş bir mouse gerçekten. Yerli üretim olması ayrı bir güzellik :) Ama online oyun oynayanlar için baya zor bir mouse. Çünkü Sol ve sağ click işaret parmağının yanında Scroll up-down tuşları ise işaret ve orta parmağın altında. Bence sol click işaret parmağın, sağ click orta parmağın aşağısında olsa mükemmel ötesi bir mouse olurdu. Benim düşündüğüm daha mantıklı değil mi ?

Glania95

Glania95

Üye
Öncelikle bir TÜRK malı olduğu için gurur duydum :) Bunu belirtmek isterim :) Fiyatınada yorumum bence uygun bi fiyat işçilik gerçekten güzel zaten şu ayrıntı çok hoşuma da gitti :
8GB flash bellek yer alıyor.
Ama tabi
Çok farklı ve hoş bir mouse gerçekten. Yerli üretim olması ayrı bir güzellik :) Ama online oyun oynayanlar için baya zor bir mouse. Çünkü Sol ve sağ click işaret parmağının yanında Scroll up-down tuşları ise işaret ve orta parmağın altında. Bence sol click işaret parmağın, sağ click orta parmağın aşağısında olsa mükemmel ötesi bir mouse olurdu. Benim düşündüğüm daha mantıklı değil mi ?
Ama arkadaşında dediği gibi online oyuncular için gerçektende zor bir durum yaratabilir.Arkadaşın dediği şekilde olsaydı daha iyi ve kullanışlı olabilirdi.

Ama ginede uğraşmışlar yani bunu yapmak bile büyük bir şey bence.:alkis:alkis:alkis

Can Devecioğlu

Can Devecioğlu

Üye
    Konu Sahibi

Enteresan ama güzel bir şey.

yoo benim 20 tllik markasız bitane vardı kablosuz 5 tuş vardı klavyenin yan taraflarındada tuşlar vardı, şajı hemen bitiyo diye kablolu aldfım, bu arada bunda 8gb bellek var dedin ona bişey yükleyebiliyozmu farenin bi parçası mı?

Öncelikle bir TÜRK malı olduğu için gurur duydum :) Bunu belirtmek isterim :) Fiyatınada yorumum bence uygun bi fiyat işçilik gerçekten güzel zaten şu ayrıntı çok hoşuma da gitti :

Ama tabi

Ama arkadaşında dediği gibi online oyuncular için gerçektende zor bir durum yaratabilir.Arkadaşın dediği şekilde olsaydı daha iyi ve kullanışlı olabilirdi.

Ama ginede uğraşmışlar yani bunu yapmak bile büyük bir şey bence.:alkis:alkis:alkis

Değerli yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :)

Online oyun konusunda yeni bir video yükledim yakında burada da paylaşırım.

Fazla aksiyon ve refleks gerektirmeyen her türlü oyunu oynamak mümkün bu ürünle.