Satılık / Takas Replika Satılık Note 3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burakhan78

Üye
    Konu Sahibi
Replika Satılık Note 3
Kolay gelsin arkadaşlar. Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 1 ay önce aldığım 1:1 5.5 inch replika note 3' ümü satıyorum. Telefonumun hiç bir yerinde sıkıntısı bulunmamaktadır. Acil paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum.
Telefonun Özellikleri :
-1:1 Note3 Kasa
-5.5 İnc ekran
-MT6572 Çift Çekirdek
-1 GB paylaşımlı ram bellek
-Tüm Fonksiyonları çalışır.
-Arka Kamera 13 MP
-Ön Kamera 2 MP
-Android 4.4.2 Kitkat
-Orjinal Samsung Note 3 batarya. (Gerçek 3200 mAh)
-S pen Sorunsuz tüm fonksiyonlarıyla birlikte çalışmaktadır.
-S Note tüm fonksiyonlarıyla birlikte çalışmaktadır.
-Dokunmatiği çok hassas. İddaa ediyorum hiçbir replikada bu hassasiyet yok.
-İMEİ kapanma sorunu bulunmamakta.
-Kutulu, USB 3.0 dan şarj.
-Ekran renkleri çok canlı. İddaa ediyorum replikalarda yine bu renkleri bulamazsınız...
-Ekranın çizilmemesi için cam taktırdım. Fakat üzerindeki cam çatladı çıkarırken. Telefonun orjinal ekranında hiçbir sıkıntı yoktur. Çizik kılcal çizik vs hiç birşey yok.
Fiyat 280 TL Pazarlık payı vardır.
İrtibat Telefonu : 0544 463 82 43 7/24 Telefonum açıktır.
Resimleri:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Dahili depolama kaç gb? Hafıza kartı desteği var mı?

Burakhan78

Üye
    Konu Sahibi
Değerli insan Replika da idda etmek için bütün Replika lari denemek gerek . Eğer HDC ise doğru dur HDC Replika lar gayet sağlam
Ben kaç senedir bu replika işindeyim usta. Neredeyse çoğu replika elimden geçti. ama ben bu note3 ile birde s3 ü cok sevdim. çünkü ekranları gerçekten çok canlı.Para ihtiyacım olmasa asla satmamda bu aralar ihtiyacım var paraya.
Dahili depolama kaç gb? Hafıza kartı desteği var mı?
Cep telefonunun kendi hafızası normalde 4 gb sısten bı mıktarını kendı kullanıyor. Ben fazla bir uygulama yuklemediğimden 8 gb class10 takıyorum.Hafıza desteği 64 gb a kadar destekliyor. 64 GB çalıştırdı denedım class 10

Burakhan78

Üye
    Konu Sahibi
2 cb kndi hafizasi vardir yanliz 1 kalite deyil gbi cihaz.. bn kullandim ortadaki tusla ekran arasinda bir parmk pay yok brinci kalitede...
Usta bunun ekran öyle. Telefon 1.Kalite bir telefon hem seri bir telefon hemde sıkıntısız. Senın dediğin cihazlar dubai a kalite olarak geçiyor piyasada onların fiyatları uçuk durumdalar. Ben kendımde kullandım sattım. Kac senedir bu işteyim ben. Bilgisayara taktığımdada 2.89 GB gösteriyor kendi hafızasını.

Koradam

Üye
Spen yok lütfen yanlış anlatımda bulunmayın
Radyasyon miktarını da yazsaydınız

Burakhan78

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Satılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...