GM TAB 4 MEB ENGELLEMEDE OYUN YÜKLEME

Sponsorlu Bağlantılar

apolye666

Üye
    Konu Sahibi
GM TAB 4 MEB ENGELLEMEDE OYUN YÜKLEME
Merhaba arkadaşlar Ankara / Etimesgut'ta Lise 2. sınıf okuyorum bu sene tablet dağıttılar en başta tableti kırmıştık arkadaşlarla fakat sonradan bir anda uçak modunda Sistem Güncelleniyor dedi formatlandı ve duyduklarıma göre MEB MDM engellemesi koymuş.Ben baka baka hangi oyunları yuklendiğini buldum Tabletde hiç bir program yok sadece bu 4 oyunum var sizdede sorun cıkartacagını sanmıyorum.Arkadaşlar Öncelikle
1-Temple Run 2
2-Subway Surf
3-Candy Crash Sugar
4-New Star Soccer
Yüklenişi : Burası ÖNEMLİ !! Şimdi google playdan bu 4 oyundan birini bulun yüklemeye basın orda kac mb yuklendıgı gozukunce ekran kılıdını kapatın.Sonra bekleyın bı 5 dk falan Ben 2 dk bekledim internet hızından dolayı zaman farkı olabilir arkadaşlar.Ardından kilidi açıyoruz ve bi baktık masaüstüne ana ekrana kısa yol oluşmuş ve oyuna girebilirsiniz.

ÖNEMLİ : : OKU : : ARKADAŞLAR DEDIKLERIMI YAPTIKTAN SONRA UYGULAMA YUKLU DEGIL DERSE OYUN GENEL OLARAK ENGELLENMİŞ SAYILIR.OLMAZSA KISAYOL GELMEZSE TEKRAR DENEYİN.

+REP PLS

McBoltt60

McBoltt60

Üye
gta san andreas gibi oyunlari yüklemek. istiyorsaniz

bu uyg tavsiye ederim..
nasil yapilacagini bilmeyener Youtubeden. nasil kullanilir.
anlatimi izleyebilir ..

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Root at mdmleri sil işlem tamam :)

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Root at mdmleri sil işlem tamam :)

evet arkadasa katiliyorum. .
eger mdm ne (( bilmiyom )) dieceksiniz eger asagidaki dedigimi uygulayin isinizi gorucektir. KOLAY bir Şekilde. .

gta san andreas gibi oyunlari yüklemek. istiyorsaniz

bu uyg tavsiye ederim..
nasil yapilacagini bilmeyener Youtubeden. nasil kullanilir.
anlatimi izleyebilir ..

Symbianize

Symbianize

Üye
Adam gibi okuma amwçlı kullanin

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Dediginiz dogru
Ama herkeze gore kişisel farkliliklara karismamak gerekir
Meb bunlar gibi tablet dagitiyor da
Tam egitim sistemli kitap icerikli bir sürüm yapip tablet halinde niye yapmiyolar
Yapsalardi hic biri boyle olmicakti
Sonucta merak eedden var tablet yeni goren var
Sonucta android ne beklersin ki arada oyun veya ders ...