İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
şeytan ayrıntıda gizli :ehe

kardeşim anadolu üniversitesi bilgisayar araştırma ve uygulama bölümüne git gördüğün bütün kasa ve ekranlar imac yalnız ekrana baktığın an hepsi windows 7 kaçınılmaz son ;)

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33 ve UpOneTR

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Şu denim yazısı gozukme hatasında bişey fark ettim, telefonu sıfırladım ekstralar ve bilgileri guncellemeden cyan yazıyordu guncelledikten sonra denim oldu ama preview uygulaması yuklu değilken cyan yazması garip geldi

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Arkadaşlar yapılan bir yarışmada ip5s s5 lumıa 1520 gibi teller arasındn lumıa güvenlik açısından en başarılı tel seçildi Google ve bikaç firma hacker ları toplayarak. Çerezlerden felan sisteme girmişler bizde fakat onuda kontrol edememişler

cemil baba

cemil baba

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
reklam güzel ama reklama verdiği önem kadar işletim sistemine ve kullanıcı isteklerine de cevap verse iyi olacak.

wp parlar gibi oldu ama saman alevi gibi tekrar söndü. kayseri media markt da lumiaları her zaman ki çok baklıan yerden kaldırıp arka tezgaha hesap makinalarının karşısına koymuşlar. yani kimsenin bakmayı düşünmeyeceği yere koymuşlar. çok yazık etti ms.

dakamon

dakamon

Üye
Bizim telefonlarda deklanşore basılı tutunca ard arda seri fotolar çekemiyor ya. Bunun sebebi şu ram kısıtlaması olabilir mi? Max380mb lık kullanım veriliyor ya wp de 1gb lik modellerde. Şimdi seri foto çekse uygulama bunları sd karta atmadan önce o an mecbur ramde tutacak ama ram kısıtlamasına takıldığı için bu destek verilmiyor olabilir mi? Örnek uygulama 150mb yer kaplıyor o an çektiğimiz her foto da 5mb olsun. Ard arda 50 foto çeksek 250mb yapar ve 400mb olur toplam ram kullanımı, 380 i geçmiş olduk. Bu kısıtlama yüzünden bu tarz özellikler verilmiyor olabilir mi? 0,9mp lik çözünürlükte seri foto çekince hızlı çekime izin veriyor. @papakudioflu

beats

beats

Üye
Bizim telefonlarda deklanşore basılı tutunca ard arda seri fotolar çekemiyor ya. Bunun sebebi şu ram kısıtlaması olabilir mi? Max380mb lık kullanım veriliyor ya wp de 1gb lik modellerde. Şimdi seri foto çekse uygulama bunları sd karta atmadan önce o an mecbur ramde tutacak ama ram kısıtlamasına takıldığı için bu destek verilmiyor olabilir mi? Örnek uygulama 150mb yer kaplıyor o an çektiğimiz her foto da 5mb olsun. Ard arda 50 foto çeksek 250mb yapar ve 400mb olur toplam ram kullanımı, 380 i geçmiş olduk. Bu kısıtlama yüzünden bu tarz özellikler verilmiyor olabilir mi? 0,9mp lik çözünürlükte seri foto çekince hızlı çekime izin veriyor. @papakudioflu

RAM böyle çalışmıyor anlık depolayıp hafızaya iletiyor, ayrıca böyle olursa sisteme RAM kalmazdı. Bana kalırsa kullanılan kamera ve işlemci seri çekim için yeterli değil, o yüzden çözünürlüğü azaltıp çekiyor. Mesela son çıkan cihazlarda 4K videonun 30 fps çekmesi ama FullHDde 60 ve HDde 120 fpslere çıkılabilmesi gibi.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
15 sanıyede 150 foto çekebiliorumkı ben

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
150 tane full kaliteyi nabım kaliteli işin içine girdimi kendi ayarlarım var ama bi iphondaki çekme hızı olsa tabi hoş olurdu bas çek yani camera tatmin edici deıl denımı beklıor m açıkçası

ArMaGeDdOn_87

Üye
iPhone 5s de ön kamera bile dehşet fotoğraf çekiyor :)

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
luckysleven

luckysleven

Üye
2 aylik full kutulu siyah 1320 isteyen varmi ?

luckysleven

luckysleven

Üye
Noldu ya wpyi terk mi ediyorsun?

Aynen hocam androide geri donuyorum. 1 senede 4 wp kullandim bu kadar dayanabildim : ) Nasil olsa romlarla ugrasan biriyim körü körüne icerigi belli olmayan bir guncellemeyi bekleyecegime xda da rom takip ederim en azindan heyecan olur. Hic bir sey yapamazsam arka plana abuk subuk resimler koyacagima launcherlarla ugrasirim
Satmasıda ayrı Bi dertya ben satabilseydim çoktan satmış tım

Evet buda ayri bir sorun. 925 i 750 liraya satmistim ama 1320 okadar etmez artik uzerine ne gerekiyorsa ekler yola devam ederim

• Beğen
Tepkiler: cemil baba

kartal-78

Üye
Arkadaşlar nsu rescovery tool 5.0 durumu yükleme hatası veriyor bilgisayara kuramadım yardım edib

dakamon

dakamon

Üye
Yemişim wp hızını ya. Bilmiyorum dev prv den midir nedir uygulamalar saniyelerce bekliyor açılırken artık sıkılıyorum beklemekten ya açılıyor yada açılmadan atıyor. İyice berbatlaştı. Soğutuyorlar sistemden insanı

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Şu denim midir nedir çıksın prv kurmıcam daha. Sırf klasor için bekliyorum.

dakamon

dakamon

Üye
Ayrıca bir tek bende mi boyle bilmiyorum ama sd karta yuklu olan uygulamalar ana menü de ya da uygulama menüsünde yukarı aşağı yaparken resimleri çıkmıyor. Boyle resimsiz falan görünüyorlar bir kaç sn içinde geliyor. Yani kısacası sd karttan verileri iyi çekemiyor. Clas10 sd kart kullanıyorum toshiba daha önce aynı şekilde team kullanıyordum ikisinde de aynı şeyi yapıyordu.

• Beğen
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bende sd yok dosyalardan appden yani girince resimleri aşağı indirince serice bendedde öyle daha birsuru sıkıntı varda w giderickmiş yala :-)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim diğer konudaki mesajımın özeti, atılan mesajlarla sistem gittikçe kötüye gidiyor gibi bir algı oluşuyor. Halbu ki sistem ağırda olsa, aksakta olsa, MS'nin türlü hataları da olsa kötüye gitmiyor, iyiye gidiyor. Sadece Microsoft'un bazı stratejilerini beğenmiyoruz (kendi adıma) hepsi bu.

Üst Alt