KK Launcher Prime (Lollipop &KitKat) v5.5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
Başlığı kopyala google yaz daha iyi linkler bulabilirsin.
Yada Yönetime iletin isteğinizi internet masrafımızı karşılasınlar siteye upload yapalım
o site sahiplerinin işi ben anlamam. işime gelen yerden indiririm. önceden maxicep böle deildi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
o site sahiplerinin işi ben anlamam. işime gelen yerden indiririm. önceden maxicep böle deildi

Eski maxicep olmadığına göre ya alternatif bakacaksınız yada elinizdeki ile yetineceksiniz.
Su yakmıyoruz burada internet bedava değil

R.Carlos58

R.Carlos58

Üye
buraya yüklediğiniz bedava mı. mesela zippyshare var yada yandex var google drive var .(dalga geçmek için deil bilmediğim için soruyorum.)
bilgisayardan girince linke bi tane sekme açılıyo fakat telefonda sekme + play store bile açılıyo yani telefon ne yapcagını bilmiyo bir anda

• Beğen
Tepkiler: erdemrmzn
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
buraya yüklediğiniz bedava mı. mesela zippyshare var yada yandex var google drive var .(dalga geçmek için deil bilmediğim için soruyorum.)
bilgisayardan girince linke bi tane sekme açılıyo fakat telefonda sekme + play store bile açılıyo yani telefon ne yapcagını bilmiyo bir anda

Dostum ben yüklemiyorum hazır yüklenmişi var linki kopyalıyorum.
Bu işten bir kazancım olsa emin ol takipçilerim başka site yada altenatif link aramazdı yani bu şekilde idare edeceksiniz bedava sirke bu kadar oluyor ;)

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

mesut1979

Üye
Dostum ben yüklemiyorum hazır yüklenmişi var linki kopyalıyorum.
Bu işten bir kazancım olsa emin ol takipçilerim başka site yada altenatif link aramazdı yani bu şekilde idare edeceksiniz bedava sirke bu kadar oluyor ;)
slm,bende sen kendin yüklüyorsun zannediyordum.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
slm,bende sen kendin yüklüyorsun zannediyordum.

Gerek görürsem yüklüyorum tabiki ama 2-3 tane reklam yüzùnden bütün konulara eklenti yapamam, uygulamalar hergün güncelleniyor ve bugün yapacağım upload yarın çöp olacak :)

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Konu disina cikmayalim ve birbirimizi uzecek hareketlerden uzak duralim arkadaslar.
Bi konu yuzunden nekadarda tanimasakta yuzyuze ayni dunyanin insanlariyiz.

iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
KayraBey

KayraBey

Üye
İndirdim prime çıkmadı bu hacı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt