ZARCHİVER PRO 0.7.1 APK (RAR,ZİP,TAR)

Sponsorlu Bağlantılar

xorox

xorox

Üye
    Konu Sahibi
ZARCHİVER PRO 0.7.1 APK (RAR,ZİP,TAR)

ANDROİD İÇİN TASARLANMIŞ OLAN EN HIZLI ARŞİV AÇMA VE DOSYA YÖNETME UYGULAMASI OLAN ZARCHİVER 'İN PRO VE SON SÜRÜMÜ BURADA!!!

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, UpOneTR, soldierman ve 3 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: xorox
98farom98

98farom98

Üye

• Beğen
soldierman

soldierman

Üye
Eyv kardesim

• Beğen

maybek

Üye
Arkadaşlar paylaşım için teşekkür ederim. Bunu S3'te sorunsuzca kullanıyordum. Lg g3 kullanıyorum şimdi, yalnız lg g3'te hata alıyorum sıkıştırmıyor ve arşivi açmıyor. Sırf bunun için telefonu rootladim ama değişen birşey yok. Acaba neden böyle oluyor.

• Beğen
sbilen

sbilen

Üye
Tesekkurler sorunsuz kullaniyorum.

• Beğen

maybek

Üye
Arkadaşlar bunu LG de kullanabilen var mı? Ben neden kullanamıyorum acaba. Samsung da bir sıkıntı yoktu ama lg de kullanamıyorum sürekli hata veriyor kaç kere silip yeniden kurdum değişen birşey yok. Yardımcı olacak var mı?

xorox

xorox

Üye
    Konu Sahibi
Maybek kardeşim hangi tarz programları istiyorsan yaz sana bütün linklerini vereyim.Tabiki kardeşime yardımcı olurum...

maybek

Üye
Eyvallah kardeşim. Bana 7z formatında sıkıştırma yapabilen-açabilen bir pro lazım. Zarchive bu işimi görüyordu. Samsung'da işimi gören bu pro Lg G3'te sürekli hata veriyor. Başka pro'lar denedim bir netice alamadım. Sırf bunun için telefonu rootladim ama değişen bir şey olmadı. Bu pro'yu Lg G3'te kullanan yok mu acaba.
Bana 7z formatinda çalışan pro lazım. Teşekkürler

• Beğen
xorox

xorox

Üye
    Konu Sahibi
Al maybek kardeşim aşşağıda

maybek

Üye
Teşekkürler kardeşim. Yanlış değilsem bu pro Türkçe değil. Kullanmaya çalıştım o da telefonda pek işe yaramadı yine de teşekkkürler.
Teşekkürler kardeşim. Yanlış değilsem bu pro Türkçe değil. Kullanmaya çalıştım o da telefonda pek işe yaramadı yine de teşekkkürler.

soldierman

soldierman

Üye
Kardesim bu programi ben LG de kullaniyorum ve 10 numara ,GPRO ayni seri ;)

maybek

Üye
Bu pro yu kullanırken sıkıştırma ve açma yaparken sürekli "işlem bazı hatalara rağmen tamamlandı (veya tamamlanmadı)" diye hata veriyor. Sonuçta da ne açıyor ne de sıkıştırıyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu pro yu kullanırken sıkıştırma ve açma yaparken sürekli "işlem bazı hatalara rağmen tamamlandı (veya tamamlanmadı)" diye hata veriyor. Sonuçta da ne açıyor ne de sıkıştırıyor.

Xplore da işini görebilir

• Beğen
soldierman

soldierman

Üye
Onun nedeni indirdigin dosyadaki sikintidan dolayi yani btowserin dolphin tahminimce ve zip cekirdegini duzgun indirmiyor.Bilgisayardan saglam bir zip atip dene bakalim calisacakmi

• Beğen

maybek

Üye
Dolphin kullanıyorum. Ondan olabilir. Ama önceden kullandığım bu pro nun yedeği vardı. Yani herhangi bir sıkıntı yoktu ne olduysa bu yeni telefonda oldu. Başka bir browserden indirip bir de öyle deneyeyim. Herkese teşekkür ederim
Arkadaşlar başka browserden de indirdim yükledim. Maalesef açma veya sıkıştırma yaparken yine aynı hatayı (tüm hatalara rağmen oluşturuldu veya oluşturulmadı) veriyor. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• Beğen
soldierman

soldierman

Üye
Kardesim telefonun orjinal browserindan indirmeyi dene sonra zip programinin ayarlari var oraya gir ve uzanti seceneklerini ayatla son birkezde oyle acmayi dene ,zip programinin babasidir en basit olarak bu ustunede tanimam

muratena

muratena

Üye
tşkler güzel program

• Beğen
Phytion

Phytion

Üye
Arkadaşlar bunu LG de kullanabilen var mı? Ben neden kullanamıyorum acaba. Samsung da bir sıkıntı yoktu ama lg de kullanamıyorum sürekli hata veriyor kaç kere silip yeniden kurdum değişen birşey yok. Yardımcı olacak var mı?

Kardeşim öcelikle rootsuz çok rahat kurulabiliyor. Hata kodu veriyor mu?
İkinci olarak şöyle denemeni öneririm, önce ücretsiz sürümünü yükle daha sonra da pro versiyonu. Sıkıntı olmayacaktır. Saygilar

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

• Beğen