Çeşitli Subway Surfers hile yardım

Sponsorlu Bağlantılar

tolgaabii

tolgaabii

Üye
    Konu Sahibi
Subway Surfers hile yardım
Hayırlı forumlar dostlar. Bu oyunda hile nasıl kullanacaz bilgisi olan paylaşabilir mi?
(playerdata yı değiştirmek işe yaramadı)
Not: Telefon L920 Cyan unlock...
Yardımınız için teşekkür ederim...

byibo

byibo

Üye
Hayırlı forumlar dostlar. Bu oyunda hile nasıl kullanacaz bilgisi olan paylaşabilir mi?
(playerdata yı değiştirmek işe yaramadı)
Not: Telefon L920 Cyan unlock...
Yardımınız için teşekkür ederim...
windowsphone power tools subway sufers i kurduktan sonra oyunu açıp oynayın sonra kapatın İsolated stroge'den orda bulunan playerdatayı silip put fileden hileli olan playerdata.0 olan dosyayı seçip oyunu açtığımızda altın ve anahtar yüklü olucaktır.

tolgaabii

tolgaabii

Üye
    Konu Sahibi
aynısını yaptım hocam işe yaramadı hileli olan playerdata yı put file ile atıyorum oyuna tekrar giriyorum altın ve anahtar gelmiyor

tolgaabii

tolgaabii

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin linkleri de denedim gene olmadı :(

tolgaabii

tolgaabii

Üye
    Konu Sahibi
kendim denedim hep çalışıyor istersen telefonuna yedek alıp format çek birde öyle dene
hocam put file yaparken subway seçili olduğunda program bu hatayı veriyor Flurry seçip öyle put file yaparak atıyorum playerdatayı ondan olabilir mi ?

byibo

byibo

Üye
hocam put file yaparken subway seçili olduğunda program bu hatayı veriyor Flurry seçip öyle put file yaparak atıyorum playerdatayı ondan olabilir mi ?
evet yanlış yapıyormuşsun sen bu adımları takip edersen muhakkak düzelecektir
1.oyunu telefonundan kaldır seçeneği ile kaldır
2.windowsphone power tools ile bağla
3.güncel subway surfers beijing install
4.windowsphone power tools'u kapat
5.oyunu açıp biraz altın toplaycak kadar oynayıp ölünce oyunu kapat
6.windowsphone power tools ile bağlanıp isolated stroge subway surfers tıkla orda görüceksin playerdata onu delete yapıp
7.put file elinde bulundurduğun playerdata.0 onu seçtikten sonra oyunu aç
8.oyun başlangıcında hile olmamış gibi gözükür ama biraz ilerledikten sonra altın ve anahtarların 888888888 olduğunu görüceksin

tolgaabii

tolgaabii

Üye
    Konu Sahibi
playerdata yazıyor sadece ismi onu .0 olarak değiştireyim mi
evet yanlış yapıyormuşsun sen bu adımları takip edersen muhakkak düzelecektir
1.oyunu telefonundan kaldır seçeneği ile kaldır
2.windowsphone power tools ile bağla
3.güncel subway surfers beijing install
4.windowsphone power tools'u kapat
5.oyunu açıp biraz altın toplaycak kadar oynayıp ölünce oyunu kapat
6.windowsphone power tools ile bağlanıp isolated stroge subway surfers tıkla orda görüceksin playerdata onu delete yapıp
7.put file elinde bulundurduğun playerdata.0 onu seçtikten sonra oyunu aç
8.oyun başlangıcında hile olmamış gibi gözükür ama biraz ilerledikten sonra altın ve anahtarların 888888888 olduğunu görüceksin
yok üstad adım adım 3 kere denedim gene olmadı :( wppt normal indirdiğim de microsoft.smartdevice.connettivity 12 die bi hata veriyor source kodu değiştirilmiş olanı indirmiştim o açılıyor diye ondan yapabilir galiba çünkü farklı hiç bi şey yok anlatımlardan :(

byibo

byibo

Üye
playerdata yazıyor sadece ismi onu .0 olarak değiştireyim mi
yok üstad adım adım 3 kere denedim gene olmadı :( wppt normal indirdiğim de microsoft.smartdevice.connettivity 12 die bi hata veriyor source kodu değiştirilmiş olanı indirmiştim o açılıyor diye ondan yapabilir galiba çünkü farklı hiç bi şey yok anlatımlardan :(

tam anlamadım ama ancak istersen bilgisayarına yeni baştan windowsphone mini 8 sdk lite ve usb sürücülerini yeniden kurarak dene belki olumlu sonuç alırsın

Üst Alt