İstek Asus zenfone 5 Root

Sponsorlu Bağlantılar

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Asus zenfone 5 Root
Arkadaşlar herkese merhaba geçenlerde telefonumu değiştirdim ve hemen root yapmak istedim. Ancak başarılı olamadım. Önce Kingoroot uygulamasını denedim, ama telefonu okumadı kingoroot. Usb hata ayıklamasını açtım tabiki. Apk ile root denedim bir de internette asus zenfone 5 root yazınca öyle bir şey çıkıyor. Ancak bende fail veriyor yani olmadı. Bana bir yardımcı olursanız sevinirim

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Ben de Zenfone5 için root yöntemlerine bakıyorum ama şuan için 4.4.2 KK sürümü için apk ile root yöntemi bulamadım. Pc ile rootlarken karıştırmak da istemiyorum, bir süreliğine rootsuz kullanmaya devam edicem gerekirse.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Zenfone5 için root yöntemlerine bakıyorum ama şuan için 4.4.2 KK sürümü için apk ile root yöntemi bulamadım. Pc ile rootlarken karıştırmak da istemiyorum, bir süreliğine rootsuz kullanmaya devam edicem gerekirse.
Rootsuz da bi şey yapamıyorum telefonda cidden yakın zamanda çıkarsa çok iyi olur, bulursanız beni de haberdar ederseniz sevinirim.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Pc ile root yapmak isterseniz birkaç yerde anlatımları var.

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir

byAndroid

byAndroid

Üye
Tecnopat ta yontemi vardi ama galiba android 4.3 icindi . bi bakin derim

siepls13

siepls13

Üye
Asusun kendi verdiği root uygulaması var galiba ama temelli garanti dışı kalıyor geri dönüşü olmuyor birde bat uzantili skriptler var

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini denedim dediğim gibi daha 4.4 üzeri için root yok sanırım

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Hangi versiyondasınız? 2.20.40.9 mu kurulu?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Ayarlar-Hakkında-Yazılım bilgisi-Derleme sürümü kısmında kullandığınız yazılım sürümü çıkar. Şuan 2.20.40.13 sürümü mevcut. Hangi sürümü kullanıyorsanız ona göre root tarif edeceğim.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğiniz link ile root ettim, teşekkür ederim :)

MtaX

Üye
Şaka yaptığınızı düşünüyorum şuan ?
Asusun kendi verdiği root uygulaması var galiba ama temelli garanti dışı kalıyor geri dönüşü olmuyor birde bat uzantili skriptler var
Yanlış bilgi için özür dilerim.Cihaz garantı dışı kalıyormuş. sayaç var mı cihazda onu araştıyorum.

Son düzenleme:

djonier

Üye
yardimci olabilir belki

Üst Alt