Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][PLUS] ✪ MoKee 12 REGULATE by MeeksTR ✪

Sponsorlu Bağlantılar

cenk_iscan

Üye
Yaptıığınız ROM için sizi tebrik ederim.Tam olarak nelerin çalışıp nelerin çalışmadığını biliyormusunuz ?

By.zKn

By.zKn

Üye
NOT: Kurulum sürümü ile yapılmaktadır. Kurulum sırasında android sistemi, telefon belleği ve uygulamalarınız silinecektir. Yedeklerini almayı unutmayın.

hocam ben ilk defa telime rom yüklicemde bunu nereye atıyoruz ya da nasıl yapıyoruz direk img dosyasını sdcard a atsak olurmu ?

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Yaptıığınız ROM için sizi tebrik ederim.Tam olarak nelerin çalışıp nelerin çalışmadığını biliyormusunuz ?
Şuana kadar herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Benim kullanımıma göre rom stabil olarak sorunsuz çalışıyor. Ancak sistem üzerinde değişiklik yapmanız durumunda (kernel değiştirme- çeşitli cwm ile yüklenen modlarda) ekran otomatik döndürme kitleniyor. Ayrıca böyle değişimler sonrası cihazın geçici şarj olmama ihtimalide olabilir. Tüm bu nedenler yüklenen yazılımların sistem sürümü ile uyumsuz olmasından kaynaklanabilir.
hocam ben ilk defa telime rom yüklicemde bunu nereye atıyoruz ya da nasıl yapıyoruz direk img dosyasını sdcard a atsak olurmu ?
Öncelikle CWM Recovery 6.0.5.0 adlı zip dosyasını hafıza kartına at. Nereye attığını unutma. Eğer orjinal recoveryi kullanıyorsan telefon hafızasına atmalısın. Telefonu konuda belirtildiği gibi recovery modda aç install zip yoluna ses tuşlarını kullanarak gel ve orta analog tuşa dokunarak gir. Ardından hangi hafızaya attıysan (sdcard veya sdcard0 - telefon belleği, sdcard1 - hafıza kartı) yoluna giderek indirdiğin cmw recovery dosyasını seçip flashla, ardından recovery modundan çık. Romu konuda belirttiğim şekilde dosya yolu oluşacak şekilde yapmalısı. Sadece img dosyası ile kurulmaz. Zaten rar dosyası içinde bu yol hali hazırda var. Hafıza kartına clockworkmod dosyasını çıkartıp konudaki talimatları uygulayarak yükleyebilirsin

Son düzenleme:
clgnkral

clgnkral

Üye
Rom icin tesekkurler. Gorsel olarak guzel fakat performas olarak ele alirsak kotu.

kenant

Üye
MeeksTR hocam dün 3 defa bu romu kurdum her defasındada tekrar tekrar reset yaptı ilk defa böyle bişiye rasladım sistemi değiştirecek herhangi bir sey yüklemedim sadece bir kaç sosyal medya uygulaması yükledikten sora başlıyor reset yapmaya devamlı hic durmuyor bu olay yanlızca bendemi oluyor acaba

cenk_iscan

Üye
Elinize sağlık rom çok iyi olmuş.Ancak aşağıdan kaydırma görselini kapatma imkanımız var mı Nova Launcher ve MoKee Launcherı aradım taradım bu işlevi kapatamadım.Görsel olarak çok güzel diyecek birşey yok ama internet search yaparken tel.de kasmalara sebep oluyor rehberde isim bulmaya çalışırkende sıkıntı oluyor.Onun dışında ROM çok güzel olmuş.

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
MeeksTR hocam dün 3 defa bu romu kurdum her defasındada tekrar tekrar reset yaptı ilk defa böyle bişiye rasladım sistemi değiştirecek herhangi bir sey yüklemedim sadece bir kaç sosyal medya uygulaması yükledikten sora başlıyor reset yapmaya devamlı hic durmuyor bu olay yanlızca bendemi oluyor acaba
Sosyal medya uygulamaları arka planda çalışarak RAM'i sürekli meşgul edip kapisiteyi zorlayarak reset atmaya sebep oluyor olabilir. Ben daha önce böyle birşey yaşamadım. Greenify ile bu uygulamarı uyutmayı dene, uygulamaya girmedikçe bildirimleri almazsın fakat daha rahat bi şekilde kullanabilirsin. Ben bu şekilde kullanıyorum.
Elinize sağlık rom çok iyi olmuş.Ancak aşağıdan kaydırma görselini kapatma imkanımız var mı Nova Launcher ve MoKee Launcherı aradım taradım bu işlevi kapatamadım.Görsel olarak çok güzel diyecek birşey yok ama internet search yaparken tel.de kasmalara sebep oluyor rehberde isim bulmaya çalışırkende sıkıntı oluyor.Onun dışında ROM çok güzel olmuş.
Ayarlar > Ekran > ANIMATION sekmesindeki ListView ayarları off yaparak kaydırma efektini kapatabilirsiniz. Söymemiş olduğunuz diğer sorunlarlada karşılaşmadım. Yine söylediğim gibi greenify kullanarak arkaplanda çalışan uygulamarı uyutunki telefon daha rahat çalışsın

• Beğen
Tepkiler: bayfeat

cenk_iscan

Üye
Yardımınız için teşekkürler.Yaptığınız ROM'u bir haftadır kullanıyorum.Wonder için en güncel Android sürümleri içinde en iyisi.Wonder için yapılan en iyi romlardan elinize sağlık.

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınız için teşekkürler.Yaptığınız ROM'u bir haftadır kullanıyorum.Wonder için en güncel Android sürümleri içinde en iyisi.Wonder için yapılan en iyi romlardan elinize sağlık.
rica ederim :) iyi günlerde kullanın

Efendi52

Efendi52

Üye
Orijinal Mokee v12 kurmuştum, sorunsuz gibi görünüyor ama şebekenin zayıf olduğu yerlerde bu romda telefon hiç çekmiyor.
bir çok yerde denedim yanımda aynı hattı kullanan farklı telefonda şebeke var benimki maalesef çekmiyor.

halil1230

Üye
kardeşim spot wonder var da bu rom u atarsam imei gider mi bi bilgin var mı

getget

Üye
görsellik ve kullanım açısından hiç sıkıntı yok çok güzel bir rom olmuş denedim ama rehberde ve menulere giderrken çok geç aılıyor agırlaşıyor eski sürümünde animation açıkken bile bu sorun yoktu sanki farklı bir sorun var ????

sekorito

sekorito

Üye
Son yorumla ilgili bir açıklama bekliyoruz !!!

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
görsellik ve kullanım açısından hiç sıkıntı yok çok güzel bir rom olmuş denedim ama rehberde ve menulere giderrken çok geç aılıyor agırlaşıyor eski sürümünde animation açıkken bile bu sorun yoktu sanki farklı bir sorun var ????
Mokee 12 sürümü, arco tarafından 10-09-14 tarihli geliştirmeler baz alınarak tasarlanmış. Mokee 11 ise yine arco tarafından geliştirilen 13-07-14 tarihli geliştirmeler baz alınmış. Bu zaman diliminde birçok değişiklik oldu, yeni özelliklerle beraber, systemui giderek dahada aktif hale gelmiş olabilir. Buna da ram ve işlemcinin aynı anda birden çok göreve yanıt vermesini geciktiriyor olabilir.

halil1230

Üye
Kardeşim marketten uygulama indiremiyorum bi çözüm var mi

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim marketten uygulama indiremiyorum bi çözüm var mi
Google play *****'lı olduğundan sanırım böyle bir sorun çıkıyor. Google play'de dahil tüm google uygulamarının verilerini temizleyip tekrar indirmeyi dene. Olmazsa root yetkisi ile tüm google uygulamarını kaldırıp tekrardan 4.4 uyumlu bir gapps paketi yüklemeyi deneyebilirsin. Umarım sorun çözülür.

halil1230

Üye
Emeğine sağlık ama poweramp uygulamasıda lisans süresi doldu satin alin diyor :)

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık ama poweramp uygulamasıda lisans süresi doldu satin alin diyor :)
Uygulamayı güncellemiş olabilirsiniz. Launcher uygulama menüsüne dokunun gizli uygulamaları gösteri seçin ardından gülücük simgeli Lucky Patcher uygulaması açın. Poweramp uygulamasını bulun, üzerine uzun dokunun özel yama uygula veya yenile yazanı seçip "by.sanx_com" yazanı seçip uygulayın. telefonunuzu yeniden başlatıp uygulamayı kontrol edin.

Son düzenleme:

halil1230

Üye
Tm hallettim tesekkürler

Üst Alt