General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
NEYLE ROOT ATTIN KNKA TABLET ÖLÜ YATIYO ÖYLE HANGİ PROGRAM İLE SÖLESENE BİBeyler Mobegenie Hangi Sürümü Root Atıyo Ayrıca Rootladanan Tablet Mebin Son Güncellemesini Almış mı ? Bn Root Attım ama kernel bütünlüğü bozuldu diyo mebegenie silmiyo YARDIM ALLAH MUHAMMED AŞKINA Bİ YARDIM :(
mobogenie 2.6 ile rootlayıp cihaz yonetimi ve guncelleyiciyi sildim. tabletini garantiye ver başka caren yok

McBoltt60

McBoltt60

Üye
NEYLE ROOT ATTIN KNKA TABLET ÖLÜ YATIYO ÖYLE HANGİ PROGRAM İLE SÖLESENE BİBeyler Mobegenie Hangi Sürümü Root Atıyo Ayrıca Rootladanan Tablet Mebin Son Güncellemesini Almış mı ? Bn Root Attım ama kernel bütünlüğü bozuldu diyo mebegenie silmiyo YARDIM ALLAH MUHAMMED AŞKINA Bİ YARDIM :(

Senin yapacağın tableti alip okula götürmek garantiye gidecek
Neden ise tableti actim ama bi kac gün kullandim böyle hata geliyor diyeceksin 1 2 gün bilemedin
belki yeni tablet verebilirleerr...[emoji16] [emoji6]

McBoltt60

McBoltt60

Üye
ya beyler bende ise böyle. bir sorun çıkardım. çözümü. henüz. yapamadima da :/ 1.kere acildi normal. acildi simdi ise.gene ayni oldu
Tamam diyorum gene geliyor keske botloader yapmasaydim[emoji27]

botloader kilit resmi var basinca tablet botloader modunda baslatacak diyo neyse tamam dedim olanlar oldu 1 kere acildi gene deniyorum olmuyor da
wife cache yaptim olmadı
suan bildirim paneli ve fiziksel tuslar etkin değil. [emoji27]

McBoltt60

McBoltt60

Üye
ya beyler bende ise böyle. bir sorun çıkardım. çözümü. henüz. yapamadima da :/ 1.kere acildi normal. acildi simdi ise.gene ayni oldu
Tamam diyorum gene geliyor keske botloader yapmasaydim[emoji27]

botloader kilit resmi var basinca tablet botloader modunda baslatacak diyo neyse tamam dedim olanlar oldu 1 kere acildi gene deniyorum olmuyor da
wife cache yaptim olmadı
suan bildirim paneli ve fiziksel tuslar etkin değil. [emoji27]
suan botloader modunda. nasil kapatabilir im ??? nasil duzeltirim.

hasanhut1

Üye
arkadaslar ben yeniyim şu an son guncelleme ile tablete nasil root atabilirim ??Lutfen biraz yardimci olun

musapatronn

Üye
Güzel kardeşim herşeyi yaptim ama unstall apps dediğin yeri bulamadim. Uygulamalarima girdim ordan bulup tikledim disa aktar dedim baska secenek yoktu ama olmadi? ??

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap

hasanhut1

Üye
mobogenie 2.6 surumunu bulanadim linkini atarmisiniz
şu mobogenie işini bi hallediyim yardim edin lutfen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap

hsynblk123

Üye
ya bana bi cevap ver kardeş ya birisi cevap versin bana

Üst Alt