Asus garanti gönderim

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Asus garanti gönderim
arkadaşlar benim pc Allaha emanet. klavye sürekli virgül tuşuna basılı kalıyor ben basmadığım halde yazı yazma yerine gelince hemen virgül yazmaya başlıyor ve bu yüzden hiçbir işlem yapamıyorum masaüstünde olsa bile hala virgüle bastığı için biryere tıklanmıyor. virüs taradım yok format attım geçmedi garantiye artık . nasıl gönderiyoruz garantiye hiçbir fikrim yok hem nereye gönderiyoruz kargo bizden mi daha önce garantiye yollayan varsa lütfen yardım etsin :(

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ara asusu öğren. Muhtemelen sana bir kod vereceklerdir. Kutulamanı isteyeceklerdir anlaşmalı oldukları kargo şirketi ile göndermeni söylerler

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
pazartesi gönderiyorum

minoo

minoo

Üye
pazartesi gönderiyorum

Göndermediysen buraya gir, talep formunu oluşturup gönder. 48 saat içinde mail gelecek talep formunda yazdığın mail adresine. Muhtemelen Yurtiçi Kargo verilir. Cihazı sağlam kutula. Batarya ve şarj aletini de koy hatta mümkünse faturanın fotokopisini. Mailde gelen anlaşma kodunu kargoya ver ama Asus'a göndereceğini söyleme. Anlaşma bittiği için almazlar. Gidecek servisin adı Teleservice. Kodu ver, karşı ödemeli gönderebilirsin. Göndermeden de cihazın seri numarasını yaz bi kenara.

Burdan seri no yazıp servisteki durumunu kontrol edebilirsin.

Başka sorun olursa bana özelden ulaşabilirsin.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi

Göndermediysen buraya gir, talep formunu oluşturup gönder. 48 saat içinde mail gelecek talep formunda yazdığın mail adresine. Muhtemelen Yurtiçi Kargo verilir. Cihazı sağlam kutula. Batarya ve şarj aletini de koy hatta mümkünse faturanın fotokopisini. Mailde gelen anlaşma kodunu kargoya ver ama Asus'a göndereceğini söyleme. Anlaşma bittiği için almazlar. Gidecek servisin adı Teleservice. Kodu ver, karşı ödemeli gönderebilirsin. Göndermeden de cihazın seri numarasını yaz bi kenara.

Burdan seri no yazıp servisteki durumunu kontrol edebilirsin.

Başka sorun olursa bana özelden ulaşabilirsin.
Çoktan gönderdim onarımı yapıldı bile :D yine de teşekkürler o kadar yazmışsın :)

Üst Alt