GALAXY s2 LG g2 yi wifi hızında nasıl geçer ?

Sponsorlu Bağlantılar

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
GALAXY s2 LG g2 yi wifi hızında nasıl geçer ?
arkadaşlar 2011 yılında aldıgım galaxy s2 google playde indirme hızında lg g2 yi nasıl geçiyor biri bana bunu acıklayabılırmı lg g2 nin indirme hızı gercekten yavas aynı wifi agına baglı daha yeni wifi sürümü olmasına ragmen 70 mb da 20 mb fark attı ayrıca discovery Elite aynı agda lg g2 ye 2 bucuk kat fark atıyor lg g2 android sürümü 4.2 ?

işte video kendı cekımım

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefondan telefona tabiki farklar oluşabilir, program fazlalılığı da interneti etkiler, S2 de daha az internet harcayan uygulama vardır belkide, bu gibi ayrıntıları da belirtmediğiniz için ilk öyle izlenim oluştu bende :)
ikisinide sıfırlayıp stok romda denemek lazım :)

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
telefondan telefona tabiki farklar oluşabilir, program fazlalılığı da interneti etkiler, S2 de daha az internet harcayan uygulama vardır belkide, bu gibi ayrıntıları da belirtmediğiniz için ilk öyle izlenim oluştu bende :)
ikisinide sıfırlayıp stok romda denemek lazım :)
yok kardes lg g2 boskende boyle 2.3 ghz 2013 ün sonunda cıkan bi cihazdan bahsediyoruz wifi farkından bahsetmıyorum bıle baska bı sorun var belkı custom rom avantajı vardır, acaba 4.4 de farkedermı onu bılmıyorum guncellemek te ıstemıyorum ama

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yok kardes lg g2 boskende boyle 2.3 ghz 2013 ün sonunda cıkan bi cihazdan bahsediyoruz wifi farkından bahsetmıyorum bıle baska bı sorun var belkı custom rom avantajı vardır, acaba 4.4 de farkedermı onu bılmıyorum guncellemek te ıstemıyorum ama
S2 de mi Custom rom var :) eğer öyle ise onun avantajı tabiki vardır :)

xcolakx

Üye
    Konu Sahibi
S2 de mi Custom rom var :) eğer öyle ise onun avantajı tabiki vardır :)
ya kardes ne kadar customda olsa ne kadar romda olsa galaxy s2 diyorum farkındamısın 1.2 ghz islemci var wifi sürümlerinde daglar kadar fark var 20 mb nasıl takar sasırılıcak iş gercekten moral bozucu g2 ye yakısmadı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ya kardes ne kadar customda olsa ne kadar romda olsa galaxy s2 diyorum farkındamısın 1.2 ghz islemci var wifi sürümlerinde daglar kadar fark var 20 mb nasıl takar sasırılıcak iş gercekten moral bozucu g2 ye yakısmadı
peki birbirimizi anlayamıyoruz :) başkası da gelecektir konuya

insidee_

insidee_

Üye
yaptıgın test tamamen sacmalık saglıklı bı test yapmak ıstıyosan telefonları farklı modemlerden ınternete baglamalısın net hızları aynı olmalı modem markaları vs vs aynı olmalı telefon hattının kablolarının bıle aynı olması lazım buda ımkansız.gelelım ıkı telı aynı modem uzerınden download yapmaya hat ıkı telden herhangı bırıne yuzde 70 oranında download ımkanı verır dıgerıne yuzde 30 bu farklılıklar gosterır daha ıyı anlamak ıstıyosan aynı modem uzerınden ıkı farklı bılgısayardan ınternet download manager programıya aynı anda download yapıp dosya ındırme hızlarına kac kb olduguna bakabılırsın

edit: hayatımda ılk defa bı foruma bu kadar yazı yazdım :D