sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye

Pttcell hızım 250 mb dolmadı

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
kalite farki da var

ahmetuzumlu

Üye
Avea paketleri gerçekten iyi. İnernetinde hiç sorun olduğunu duymadım çevremde çok kullanan var.

• Beğen
Tepkiler: phasan

karanliktaki

Üye
data hattı kullanan var mı 3g tableti olanlara avea kampanyası var o hatlar cep telefonunda da kullanılır mı bana internet lazım ses görüşmesi önemli değil bulunduğum yerde avea iyi çekiyor ama telefon santrali yok ve adsl alamıyorum. fiber optik kabloları süperonline yeni döşedi. 5 gb 45 lira 5 gb dolunca hız 256 kbit ve kota sınırsız oluyor ona geçicem fakat 3gli tabletim yok telefonu bağlantı noktası yapıp öyle kullanmak istiyorum. Şuan elimde pttcelin ilk zamanından 2 hat var aylık kullanımım toplamda 10-15 gb connectify ile iki bağlantıyı birleştiriyorum idm ve torrentle dosya indirirken 30-34 kb saniyede dosya indiriyor ama browserdan internette sayfa açarken o hızlı vermiyor tek bağlantı ile sayfa açtığından yavaş kalıyor. iki hattı iptal edip birini avea ya taşımayı düşünüyorum256 kbit hız işimi görür. Lütfen bilenler yazsın data hatları telefonda kullanılır mı kullanılıyorsa nasıl?

phasan

phasan

Üye
Sorun olmaz kullana bılırsın ama bu sadece internet için olan hat

rapman

rapman

Üye
pttcell sınırsız paketini eskiden almıştım. şu an hızı düşmesine rağmen 1 ayda 17 GB harcadım.

karanliktaki

Üye
sürekli günde 10 saat filan indirme yapmalısınız 17 gb için. en temizi telefon santralide yok iken 3g tabletlilere internet kampanyası olacak

esmeerr

esmeerr

Üye
250 mb dolduktan sonra hiz 1 kbs ye düşüyor

SHS

SHS

Üye
Siz yeni mi aldınız hattı

Üst Alt