Karşılaştırma Lumia 1520 ve Lumia 930 Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

afwerker

afwerker

Üye
Bende 820 920 var da hafıza yetersiz geliyor bu yüzden onu abime verip kendime 930 yada 1520 almayı düşünüyordum ikisi arasında kaldım 930 mükemmel ama hafıza kartı olmadığı için 1520 tek tercih kaldı.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
1520 büyük olduğu için bir miktar kullanım zorluğu yaratıyor aralarındaki farkda yok denilecek kadar az olduğu için bence 930 :)

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
csH

csH

Üye
1520 ve 930 arasında çok düşündüm ama en azından 1520nin boyutları note3 kadar olsaydı alabilirdim kararımı 930 dan yana kullandım bakalım beyaz 930m 620den sonra nasıl bi deneyim yaşatacak :)

dakamon

dakamon

Üye
1520 ve 930 arasında çok düşündüm ama en azından 1520nin boyutları note3 kadar olsaydı alabilirdim kararımı 930 dan yana kullandım bakalım beyaz 930m 620den sonra nasıl bi deneyim yaşatacak :)

Uçacaksın :)

• Beğen
Tepkiler: csH
serinaga

serinaga

Üye
Halen karar veremedim, keşke 1520 tüm özelliklerini barındırıp, 5 inç olarak çıksaymış, yada 930'daki pili yüksek tutup, SD kart desteği olsaymış, bakalım 1520 her bakımdan iyi ama tek dezavantajı ekran çok büyük, benim gibi çalışan biri için taşıma zorluğu var, tek endişem bu ...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
620 kullanıcısı olarak derim ki : Wp8 de 1520 candır diğerleri patlıcandır. O kadar net :ehe
Bir sonraki cihazım kesinlikle 1520 olacak. Piyasası biraz daha insin o zaman alacağım.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Halen karar veremedim, keşke 1520 tüm özelliklerini barındırıp, 5 inç olarak çıksaymış, yada 930'daki pili yüksek tutup, SD kart desteği olsaymış, bakalım 1520 her bakımdan iyi ama tek dezavantajı ekran çok büyük, benim gibi çalışan biri için taşıma zorluğu var, tek endişem bu ...
Ben bile çalıştığım ortamda biraz zor da olsa iki ay kullandım. Sen de bir süre sonra Rahatça kullanırsın. Tabi sonra kıyamadım bıraktım kullanmayı o ayrı:ehe

• Beğen
Tepkiler: Serhan

ArMaGeDdOn_87

Üye
sistem aynı ne fark olmasını bekliyosun :) ? parana yazık olmuş

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
sistem aynı ne fark olmasını bekliyosun :) ? parana yazık olmuş
3.8"den 6"e sıçrayış, dolayısıyla büyük ekran keyfi
512MB ramden, 2GBa sıçrayış, dolayısıyla yükleyemediği (unlock olayını hesaba katmıyorum) tüm oyunları oynayabilme
oyunlarda işlemci ve grafik yongasının getirdiği performans artışı

ekleme: @csH 1520 aldın sanmışım meğer 930 almışsın, o vakit 3.8"den 5"e sıçramış oldun, yine büyük ekran keyfi :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: csH
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
620 ile 930 umu kıyaslıyorsunuz , yazık valla yazık :D

ArMaGeDdOn_87

Üye
eski ve yeni telefonumu kıyaslıyorum ve gerçekten çok farklı.
o zaman 520 kullan sistem aynı niye 920 aldın
sen 2.kez wp alıyosun :) yani sistemi biliyosun mağazada aynı bi değişiklik yok,930 ile tek fark sadece oyunlarda olur bunun içinde o kadar paraya değmez,ben onu demek istiyorum,sen mesela 930 a verdiğin parayla çok daha iyi birçok alternatif var onları alabilirdin ama seçimini yapmışsın hayırlı olsun artık

csH

csH

Üye
sen 2.kez wp alıyosun :) yani sistemi biliyosun mağazada aynı bi değişiklik yok,930 ile tek fark sadece oyunlarda olur bunun içinde o kadar paraya değmez,ben onu demek istiyorum,sen mesela 930 a verdiğin parayla çok daha iyi birçok alternatif var onları alabilirdin ama seçimini yapmışsın hayırlı olsun artık
benim için wp den iyi bi alternatif yok :oke:

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan ve emz
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Ne alabilir di mesela andorid den şikayetçide çok iphone desen 6 serisi ortada aslında her markada şikayet çok

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve csH
oznkrts

oznkrts

Üye
Katılmıyorum daha iyi bir ekran deneyimi çok daha iyi kamera daha güçlü donanımlar zaten telefon alırkende bunlara dikkat etmiyormuyuz yoksa sistem androiddede aynı iosdada aynı

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

ArMaGeDdOn_87

Üye
Katılmıyorum daha iyi bir ekran deneyimi çok daha iyi kamera daha güçlü donanımlar zaten telefon alırkende bunlara dikkat etmiyormuyuz yoksa sistem androiddede aynı iosdada aynı
sistem android ve iOS dada aynı mı ? mağaza farkınıda unutma
Ne alabilir di mesela andorid den şikayetçide çok iphone desen 6 serisi ortada aslında her markada şikayet çok
Note 4 alınabilir,eğer 6 inç sorun olmazsa Nexus 6 alınabilir,ben mesela iPhone 6 alcaktım fakat tasarımı kötü olduğu için ve hafıza olarak da 32 yerine 16 ile çıkardığı için vazgeçtim artık 6s i beklicem :)

oznkrts

oznkrts

Üye
sistem android ve iOS dada aynı mı ? mağaza farkınıda unutma
Note 4 alınabilir,eğer 6 inç sorun olmazsa Nexus 6 alınabilir,ben mesela iPhone 6 alcaktım fakat tasarımı kötü olduğu için ve hafıza olarak da 32 yerine 16 ile çıkardığı için vazgeçtim artık 6s i beklicem :)

Senin mantığına göre şöyleki ios iphone 4s le 6 arasında bi fark yok samsung ace ile galaxy serisi arasındada bi fark yok neden çünkü sistemde mağazada aynı sonra mağaza olayı kişiden kişiye değişir sana yeterli gelmeyebilir benim için Fazlasıyla yeterli o yüzden mağazaya bakarak telefon alınmaması lazım sonuçta telefonuna 20 den fazla uygulama yükleyen kaç kişi var ki

ArMaGeDdOn_87

Üye
Senin mantığına göre şöyleki ios iphone 4s le 6 arasında bi fark yok samsung ace ile galaxy serisi arasındada bi fark yok neden çünkü sistemde mağazada aynı sonra mağaza olayı kişiden kişiye değişir sana yeterli gelmeyebilir benim için Fazlasıyla yeterli o yüzden mağazaya bakarak telefon alınmaması lazım sonuçta telefonuna 20 den fazla uygulama yükleyen kaç kişi var ki
ne alakası var :) 4s de şu an çok şikayet var kasma vs,ama wp de böyle bir durum yok,ben 620 ile wp sistemini tanımış birine tekrardan ve özellikle şu anda yüksek fiyata satılan 930 alınmaz dedim ama o 930 u satın alan arkadaş sistemden memnun ki daha sonraki mesajında tek alternatif WP demiş,onun için mağaza sistem vs konuşmaya gerek yok zaten

Üst Alt