s4 telefonum fazla şarj yemeye başladı uyku modunda bile

Sponsorlu Bağlantılar

fkeskin1

Üye
    Konu Sahibi
s4 telefonum fazla şarj yemeye başladı uyku modunda bile
4 ay oldu format atali. Cihaz boşta bile % 23 yiyor pil istatistiginde. Care gene format mı yoksa yapacağım başka ne yollar vardır? Batarya kalibre etme fln onu da pek bilmiyorum

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Anakart değişmesi şart âmâ servis uğraşmıyor.
Alıştım artık günde 2 kere şarj etmeye :)Anakart değişmesi şart âmâ servis uğraşmıyor.
Alıştım artık günde 2 kere şarj etmeye :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yazılım Güncelleme Yaptıysan Olur Fabrika Ayarlarına Geri Dön Yine Olmazsa Servis

fkeskin1

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım Güncelleme Yaptıysan Olur Fabrika Ayarlarına Geri Dön Yine Olmazsa Servis
200 mblik yazilim guncellemesi yapmistim formattan sonra ondan olabilir mi diyorsun? Simdi format şart yani sammobile dan guncel firmware indirip

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
200 mblik yazilim guncellemesi yapmistim formattan sonra ondan olabilir mi diyorsun? Simdi format şart yani sammobile dan guncel firmware indirip
Aynen Öyle O Güncelleme Yaptı Bu Sorunu Bunun Burası Samsung Güncelleme Dağitir Telefonu Çöktürür Güncelleme Dağitir Faydasını Görmezsin Güncelleme Dağitir Bu Seferde Şarjın Çok Gider

fkeskin1

Üye
    Konu Sahibi
O zaman vipe cache ve data yaptiktan sonra sammobiledaki son firmwareyi kuruyorum tele tekrardan...

denisjr

denisjr

Üye
4 ay olmuş bence format gerekiyor. Ben s3üme 1.5-2 ayda bir format atardım. Menülerde geçişlerde bile takılmalar olurdu.