IPHONE 5S

Sponsorlu Bağlantılar

ghkaon

Üye
    Konu Sahibi
IPHONE 5S
Merhaba arkadaşlar. Yeni telefon almayı düşünüyorum ve bu seçeneğim 5S gibi duruyor. başta 6 düşünmüştüm ama bütçemi aşıyor ve ekranının büyük olması beni 5S e yöneltti. Sizce 5S doğru bir tercihmidir android telefon almayı düşünmüyorum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Fenomenon

Fenomenon

Üye
neden android düşünmüyorsun. z3 compact alabilirsin. müthiş bataryası var. donanım-yazılım zaten amiral gemisi olduğundan üst düzey.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İyi bir tercih olacaktır performans açısından sıkıntı yaşamazsın.Tereddüt etmeden alabilirsin bence...

0MG90

0MG90

Üye
Sıkıntısız alabilirsin. 2 arkadaşımda var memnunlar, ara sıra alıp bakıyorum cihaza çok iyi gerçekten.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bence de bir sakınca yok her isteğini yerine getirebilecek güzel bir telefon :) tasarım olarakta bende çok iyi :oke:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Tasarımı 6'dan iyidir. En azından en son klasik iPhone tasarımı olan cihaz.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

hkoc4006

Üye
Abicim 5s gold vardı çay dökülünce elden çıkardım samsung note3 aldım almaz olaydım yol yine 5s gibi saglam uzun süre kullanım için ideal bence note 3 bile ısınma donma kasma deli ediyor adamı sıkıntısız telefon bence

furkankaya559758

Üye
Küçük ekranlı bir telefon istiyorsan iphone 5 en iyi tercih olacaktır. Ama büyük ekranlı da olur dersen Sony Xperia Z2 öneririm.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Küçük ekranlı bir telefon istiyorsan iphone 5 en iyi tercih olacaktır. Ama büyük ekranlı da olur dersen Sony Xperia Z2 öneririm.
bence z3 compact çok daha iyi bir telefon. sadece batarya için bile z3c alınır.