FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye

Kupada finale çıktım ama maça giremiyorum bu hata çıkıyor.

vega1977

vega1977

Üye
Marketten yukleyin bi tane

darksiders_53

Üye
fifa 15 ultimate hılesı varmı

ErenMSC

Üye
:tşk:

absoluter

Üye
thanks..

SHS

SHS

Üye
Ses dosyasını indiren var mı, paylaşabilir mi

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Ben indirdim zaten yerini de buldum da bende de yavaş iniyordu indirmeyi başlatıp cihazi bi kenara bırakmak lazım. Upload etmeye çalışırsam 450 MB upload etmek baya zaman alır :ehe

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ben indirdim zaten yerini de buldum da bende de yavaş iniyordu indirmeyi başlatıp cihazi bi kenara bırakmak lazım. Upload etmeye çalışırsam 450 MB upload etmek baya zaman alır :ehe
450 mb ses dosyasımı? Bende 10 mb filandır diyordum :)

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
Yardım edin indirdim ama manager modu nasıl açılır? Fikstür deki maçlar bitince? Yoksa ödeme yapmamız lazım mı?

SHS

SHS

Üye

ya 450 mb mi vazgeçtim :(
Yardım edin indirdim ama manager modu nasıl açılır? Fikstür deki maçlar bitince? Yoksa ödeme yapmamız lazım mı?

Mod falan yok, paket al yada transfer pazarından oyuncu vs. al, kulübüm mü ne var herşeyi (stadı, formayı, takımı vs.) yönetebilirsin

Oguzhantrc

Oguzhantrc

Üye
ya 450 mb mi vazgeçtim :(

Mod falan yok, paket al yada transfer pazarından oyuncu vs. al, kulübüm mü ne var herşeyi (stadı, formayı, takımı vs.) yönetebilirsin

Peki bu işler bittikten sonra oyuna tıklayıp girdim sunucuya bağlandı paket veriyi kapatsam olurmu?

SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Oguzhantrc

kumrulu92

Üye
Çoğu kiş oyunda replay olmadığını sanıyor ama gerek maç esnasında gefek gol tekrarlarında pozisyonu tekrar etmek mevcuttur biraz karistirirsaniz sizde farkedebilirsiniz secenek slotunu kenara kaydirin yardim kisminda olani

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Çoğu kiş oyunda replay olmadığını sanıyor ama gerek maç esnasında gefek gol tekrarlarında pozisyonu tekrar etmek mevcuttur biraz karistirirsaniz sizde farkedebilirsiniz secenek slotunu kenara kaydirin yardim kisminda olani
Evet bunu farkettim ama yazmayı unutmuşum :) Teşekkür ederim oyun esnasında pause tuşuna batığınızda yardım sekmesini kaydırırsanız olduğunu farkedeceksiniz