Anket Şarjı en uzun giden telefon tablet? Herkes pil ve ekran süresinin fotosunu eklesin

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tamam, düşüncemi söyledim sadece. :zzz:

The Shadow

The Shadow

Üye
Ben yeniden başlatınca pil istatistiği olduğu gibi durmuyor diye dedim öyle. Bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. :off:
Sende olmuyorsa sorun var demek ki ;) Sadece yeniden başlattığında o sıradaki bölüm gösterilmiyor bir boşluk oluyor ve açıldığında pil kaçsa ordan devam ediyor zaten ;) Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen sıfırlanma yok.

Anil-D

Anil-D

Üye
bu arada kafam yerinde rahat alir bize 7 gun gidiyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sende olmuyorsa sorun var demek ki ;) Sadece yeniden başlattığında o sıradaki bölüm gösterilmiyor bir boşluk oluyor ve açıldığında pil kaçsa ordan devam ediyor zaten ;) Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen sıfırlanma yok.
Anlatamadım galiba. :zzz: "Benim telefonda öyle oluyor" diyorum ya. :ah Neyse, dağıtmayalım konuyu. :zzz:

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm Note 3 o kadar alıyor mu? :p Bana pek inandırıcı gelmedi.

Atsın ss inanalım. :cool Senin S3 ne kadar gidiyor? :ehe
note 2 bile 9 saatin üstüne çıkıyorsa alır :cool

Buyrun buda benden gelsin. Cihaz note 3 stock hali ile. :ehe Pil gösterim ekranı hala bugda(öyle düşünüyorum)o yüzden ne yaptığım gözükmüyor. Wifi açık fu ll forumlarda dolaştım oyun oynadım ve araştırma yaptım.
:tşk: gayet başarılı beklenen performans olmus:kro2:

• Beğen
Tepkiler: RowneSM
lazye

lazye

Üye
moto g şarj %1 nasıl sizce ?

lazye

lazye

Üye
Simdi atamam ki şarj doldurdum aksam atarim foto ekranla beraber :)

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Bence konu yanlış olmuş, aldığı ekran süresini kaç saat beklemede almış onuda yazmak lazımdı.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bence konu yanlış olmuş, aldığı ekran süresini kaç saat beklemede almış onuda yazmak lazımdı.
dostum ekran süresi daha önemli bence normal kullanımda hangisi daha uzun ömürlü bir batarya ya sahip onu test etmiş olduk

wwwhmz

wwwhmz

Üye
dostum ekran süresi daha önemli bence normal kullanımda hangisi daha uzun ömürlü bir batarya ya sahip onu test etmiş olduk
ben 10 saat ekran süresini 10 saat kullanımda alırım sıkıntı yok önemli olan o süreyi 15-20 saatte alabilmek

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
cagrii_72

cagrii_72

Üye
Son pil süreleri lg Optimus 4x hd

Üst Alt