windows 8 hdd sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
raven1111

raven1111

Üye
    Konu Sahibi
windows 8 hdd sorunu
merhaba arkadaşlar 2 ay önce windows 8 e geçtim. bilgisayar 1tb lık toshiba HDDyi bir süre sonra okumuyor birşey aktarırken bir yerden sonra aktarmıyor ve ya bir süre HDD yi kullanmazsam tekrar kullanmak istediğim zaman windows çıkar sesi geliyor ve tekrar baştan takılmış gibi okuyor. bu bir sorun mu değilse nasıl değiştirebilirim ?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
HDD in windows 8 ile uyumlu olmayabilir :hmmm

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Şu linklere bakmalısın bence:

abandonware

abandonware

Üye
Hdd'niz başka cihazlarda normal bir biçimde çalışıyor mu? Hdd'nizi laptobunuzun başka bir USB girişine takmayı denediniz mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hort showw @veyseloglu

raven1111

raven1111

Üye
    Konu Sahibi
biraz geç oldu arkadaşlar evet her usbyi denedim hep aynı. şimdi attığınız linke bir göz atıcam teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
:)

şimdi baktım da onları yaptım hep ama hala aynı sorun başka bir pc ye bağladığımda böyle bir sorun olmuyor. bilgisayarım 6yıllık biraz eski acaba bilgisayarda mı sorun var ki ?

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Eski bilgisayarlarda win8 in driver deteği tam yok diye biliyorum .Bence driverdan kaynaklanan bi sıkıntı var.

raven1111

raven1111

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum teşekkürler ilgilenenler için :)arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olucak ama aynı sorun devam ediyor hala ayrıca iso dosyasını da bir süre sonra çıkarıyor kendisi ?? yok mu bilgisi olan ?W7 ye geri döndüm sorun düzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt