HTC One E8 ''plastik kasa'' ile resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Donanım diyince aklınıza bir tek çipset mi geliyor?

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve muhammettvurucu

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Kimse kusura bakmasında fiyatı belli olmayan telefona çöp yazacak kadar düşüncesiz olmasın kimse. Burada neyin kavgasını yapıyorsunuz daha? Sırf marka fanlığı adına başka cihazlara çöp demek kimsenin haddine değil. Hele ki söz konusu cihaz üst seviye ise. Yineliyorum: Cihazın fiyatı belli değil. Özellikler ise üst seviye. Seviyesizce yorum yapmadan önce bir düşünün. Ve geçen konuda metal kasanın 300$ maliyeti olduğunu hatırlayın. Bu plastik kasa ile fiyat farkını gözden geçirin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90, muhammettvurucu ve Invoke
0MG90

0MG90

Üye
O 1000'e düşene kadar ondan iyi olup 1000 lira civarı olanlarda 700-800e düşer o zaman. :D
Ben ne yapayım arkadaşım ben mi koydum fiyatına o kadar şeyleri. Bunlar marka diye pahalı paran yoksa almayacaksın zaten.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Invoke
fk555897

fk555897

Üye
Kasa hariç M8'den daha iyi.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Desire 816 1500 liraysa bunuda 2200 falan yaparlar.ah htc ah şu fiyat politikan değişse harika firma olacaksındaaaa

0MG90

0MG90

Üye
Hala firmaların fiyatı arttırdığını sanın siz. Süper devam.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Çok güzel ve şunu söylemeden geçemeyecem çok şık bir cihaz :cool alınmaya değer bir cihaz bence

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
M8 gold u elime aldım en şahane cihaz siyah ve metali gold kadar güzel değil.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
htcnin tasarımını seviyordum androidlerden htc çok hoşuma neden bilmiyorum ama dün gittim htc one m8'i inceledim hızı çok iyi ve tasarımıda çok güzel siyah renkte ayrı bir hava katıyor

selim oğuz

selim oğuz

Üye
Ben 2 hafta önce aldım arkadaşlar htc one e8, çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

mekan58

Üye
Htc one ın düz ü nün camı da arka bölümü de diger bölümleri kasa da olsa cizilmiyo ve camı cok sağlam kırılmıyor yutubda videosu da var.
M 8 i bilmiyorm nasıl ama
One cok ii özellikleri de cok iyi yeterli.
Biraz daha düşünce alcm

selim oğuz

selim oğuz

Üye
Ankara'da bir Avea bayisinden aldım. :)

my0606

my0606

Üye
Arkadaşlar plastik ile polikarbonatı birbirinden ayırmak gerekir plastik dayanıksız bir malzeme genellikle Samsung ve LG gibi firmalar kullanıyor. HTC ise Polikarbonat kullanmakta polikarbon daha dayanıklı ve maliyetli bir malzeme o yüzden HTC telefonları pahalı oluyor.
E8 e gelince bu telefon kamera olarak M8den ayrılıyor bir de kasa malzemesi olarak polikarbon olmasıı...

• Beğen
Tepkiler: selim oğuz

ghkaon

Üye
M8 le tek farkı cihazların kameraları ve kasada kullanılan malzeme E8 de kullanılan polikarbon kasa dandik değil piyasadaki birçok metal olmayan kasadan sağlam. fiyat olarakta m8 yerine bu cihazı almak daha mantıklı.

murat3702

murat3702

Üye
Sanki G2 ve Nexus 5 plastik değil. Ayrıca 2000'den gireceğini nereden çıkardın? HTC bu telefonu 480 dolardan satışa sunuyor. Buda taş çatlasın 1.700 demek.
Ya cok kolay telaffuz ediyoruz 1700 liralari. 2 iscinin 1 aylik emegi demek bu 1700 lira.
Ben note2 kullaniyorum ve bana telefondan alabileceğim herseyi fazlasiyla veriyor.
Allah askina biz bukadar paralari verip telefonlara onlarla ne yapiyoruz?
Twitter, facebook, instagram, gibi yazilimlarla geyik yapiyoruz. Ben bilisimci biri olarak diyorumki eger fotograf çekimi yapacaksam duzgun bir makine alırım. Pc ile yapilacak seylerde zaten pc ile yapilir. Video falanmi editliyoruz studyoda ses falanmi isliyoruz. Arkadaslar yazik emin olun bu paralara. Sonucta herkesin kendi dusuncesi tabi saygi duyarim ama israf diye dusunuyorum mazur gorun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve byAndroid
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pc yi her zaman taşıyamıyoruz. Veya hantal kameraları. Eskiden olsa dediğiniz doğru idi çünkü o fiyata 3 5 model vardı şimdi ise çok rahat 1200 liralık bir cihaz herşeyi sorunsuz yapmaya imkan tanıyor.

ghkaon

Üye
Ya cok kolay telaffuz ediyoruz 1700 liralari. 2 iscinin 1 aylik emegi demek bu 1700 lira.
Ben note2 kullaniyorum ve bana telefondan alabileceğim herseyi fazlasiyla veriyor.
Allah askina biz bukadar paralari verip telefonlara onlarla ne yapiyoruz?
Twitter, facebook, instagram, gibi yazilimlarla geyik yapiyoruz. Ben bilisimci biri olarak diyorumki eger fotograf çekimi yapacaksam duzgun bir makine alırım. Pc ile yapilacak seylerde zaten pc ile yapilir. Video falanmi editliyoruz studyoda ses falanmi isliyoruz. Arkadaslar yazik emin olun bu paralara. Sonucta herkesin kendi dusuncesi tabi saygi duyarim ama israf diye dusunuyorum mazur gorun.

hocam o zaman neden note2 kullanıyorsun.

Üst Alt