Yardım Bilgisayarımdaki programlar çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarımdaki programlar çalışmıyor
Programların kısayollarına basınca ''Bu dosya. bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil........................'' demekte. sonra c://programfilese girince orda programın exesine çift tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. exe'ye sağ tıklıyorum aç yok. evet aç yok. hemde hiç bi exeye sağ tıkladığımda aç çıkmıyor. nasıl çözülür bu sorun arkadaşlar.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Combo-fix :)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
yeni çıkan sürümü varsa uyumlu olacaktır, güvenli modda açman lazım comboyu :)
Deneyemde bence sorun redegitten kaynaklı. Bi şekilde orası bozulmuş ve aç komutu çift tıklama komutu yok olmuş. Trojan malware yada virüs yoktur siatemimde kullandığım heryer güvenilir. Combbofix redegit düzenlemesi yapıuor mu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Deneyemde bence sorun redegitten kaynaklı. Bi şekilde orası bozulmuş ve aç komutu çift tıklama komutu yok olmuş. Trojan malware yada virüs yoktur siatemimde kullandığım heryer güvenilir. Combbofix redegit düzenlemesi yapıuor mu

çok kapsamlı olduğundan onu da düzeltecektir

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
çok kapsamlı olduğundan onu da düzeltecektir
çalışmıyor pc exe çalıştırmıyor. ama mesela ie11 çalışıyor ordan bişey indiriyorum idman linki yakalayıp indiriyor. sonra c program filesten yada kısayoldan idmanı çalıştırmaya kalksam çalışmıyor

fnldstntn

Üye
pc yi birkaç gün geri almayı deneyin en azında sorunun ortaya çıkmadan önceki zamana..

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
pc yi birkaç gün geri almayı deneyin en azında sorunun ortaya çıkmadan önceki zamana..
onu yapacağım büyük ihtimalde belki yapmadanda düzelir diye baktım olmayacak gibi :tşk:Sorunun çözümü şu reg kaydı

Çözüm: Progressive

Üst Alt