920 içine su kaçtı :(

Sponsorlu Bağlantılar

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
920 içine su kaçtı :(
Arkadaşlar telefonun içine su girdi baya fıskiyenin altında kalmış :( Sorun şu telefonu kapatamadım ekran gitti tuşlar devre dışı basıyorum ama çalışmıyorlar pirincin içine attım ama öldü gibi telefon :( ön kamerada su vardı ekranda altta 2-3 damla vardı arka kamera buhulanmıştı :( Telefonu bimeksden almıştım turkcell kvk telefonu. Ben bu telefonu hangi servise vermem gerekir ve servise nasıl göndericem bulumdum şehirde servis yok. Tahmini masraf ne kadar olabilir?

Not: Telefonun tuşlarının ışıkları hala yanıyor...

enterneoll

enterneoll

Üye
pirincin içinde ne kadar süre kaldı ?

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Bu arada geçmiş olsun.

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
Pazar akşam 8.30 gibi koydum hala orda ekrandaki 2-3 damlalık kısım gitmiş ama arka kamerada hala buğu ve 3-4 küçük damla su var tuşlar çalışmıyor ama kapasitif tuşların ışığı yanıyor ve ekranda çalışmıyor :(

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Denize duser gibi herterafı girmediyse 3gun beklet şansına direk tel kapandıysa ve sen hiç açmadıysan 920 bu dostum buyuk umut var bence

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah öylece bekliyor pirincin içinde :/ yere düşünce bişey olmayan telefonu su alt etti :D ama tuşların ışıkları yanıyor büyük ihtimal hala açık telefon bişeyler olmuştur içince :( nasıl servise göndericemi merak ediyorum...

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bize teleservice bakıor Ankara istambulda adresleri var teleservicenin sitesine gir adrese yolla kutıya koy herşeyi fatura klklık batarya fln sorunuda kağıda yaz gönder ama garanti bakarmı bilemem

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
Garanti bakmaz zaten heralde kullanıcı hatası :/ ama önceden ön kamerada toz ve mikrofonda sorun vardı...

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Oncesi onları alakadar etmez satlık bolumnde 920 knm var bak sen istersen temizdirv:-):-)

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
Eğer çok masraf olursa 930 alırım zaten :) bi dahaki sene değiştirmeyi düşünüyordum biraz erken oldu.

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
Nirvana92

Nirvana92

Üye
içini aç sentetik tinerle fırçala sonra hafiften saç kurutma makinesiyle kurut , sonra pirincin içine at . kısa devre olup ana kart zarar görmemişse çalışır büyük ihtimal.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Nokia care varsa oraya git yardımcı oluyorlar

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
Bugün pirinçten çıkardım şarja taktım şarj bitmiş neyse açıldı 2 sorun gördüm 1. si kilit tuşu çalışmıyor :D doğal olarak ekranı açıp kapayamıyorum ve telefonu kapatamıyorum 2. side normal kamera foto çekiyor ama nokia kamera foto çekmiyor odanlanma sırasında programdan atıyor...

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Bugün pirinçten çıkardım şarja taktım şarj bitmiş neyse açıldı 2 sorun gördüm 1. si kilit tuşu çalışmıyor :D doğal olarak ekranı açıp kapayamıyorum ve telefonu kapatamıyorum 2. side normal kamera foto çekiyor ama nokia kamera foto çekmiyor odanlanma sırasında programdan atıyor...
Geçmiş olsun, önemli dosyalarınızı yedekleyin ve telefonu yaptırın.

1176jaguar

1176jaguar

Üye
    Konu Sahibi
Dosyaları falan yedekledim kişiler falan zaten outlook da kilit tuşu çok kötü oldu ama :(

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Kilit tusu nu prolardan ekrana sabit liyebilirsin açılır demiştim :-)

Üst Alt