Oyun fifa 15 android ve çıkar çıkmaz data ve apksi

Sponsorlu Bağlantılar

Cayvarli

Cayvarli

Üye
çıkmadı ama gamescom da oyunun videoları var. :) üzülmeye gerek yok
Video dan anlamadım bir şey tamamını izlemedim zaten Fifa 14 mu oynuyor adam tablet de 15 i mi:confused:

erenkes

Üye
Video dan anlamadım bir şey tamamını izlemedim zaten Fifa 14 mu oynuyor adam tablet de 15 i mi:confused:
fifa 15 oynuyor onda sorun yok zaten sonlarınını izleseydin de anlardın yeni ultimate teamde simülasyon modu falan neyse insallah en kısa surede androide çıkar

Cayvarli

Cayvarli

Üye
Tamam izlerim o zaman saol Fifa hastasıyım ama geliştirmesi gereken çok şeyi var hala

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Psp ye çıkar mı psp de hala oynuyorum ben :D

Cayvarli

Cayvarli

Üye
Araştırdım biraz video daki Fifa 15 çıkma tarihi 26 eylül diyorlar ama bakalım

erenkes

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

erenkes

Üye
Arkadaşım şimdi bi yerde okudum bir arkadaş pspye oyunun çıkacağını ama oyun kalitesi bakımından çokta iyi olmayacağını yazmış yani demek istediğine göre androiddeki fifadan biraz daha kötü veya biraz daha iyi olabileceği söyleniyor ama kardeşim kesin birşey yok çıkmayabilir deArkadaşlar Fifa 15 Ultimate Team Google Playde yayınlandı ama şu an Türkiyede kullanılamıyor ve göstereceğim yöntem ile fifa 15 ultimate team oyununu indirebileceksiniz öncelikle google playden vpn gate list,openvpn,openvpn connect uygulamalarını indirin ardından vpn gate list uygulamasını açın bulunan ülkelerden kanadayı seçin ardından ımport ovenvpn connecte tıklayın ardından openvpn profile basın accepte basın ve connecte tıklayın bunları yaptıktan sonra google play önbellek temizleyin sonra google playe girip fifa 15i aratın fifa 15 Ultimate Team uygulamasını indirin :) emeğe saygı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

kerem28yuksel

Üye
beyler fifa 15 indirdim. illa ultimate team oynatmaya zorlaniyo igrenc olmus. kimseye tavsiye etmem

internet sizde oynanmiyo

mürteza16

mürteza16

Üye
Zaten ut olarak çıktı. Orjinal cikmadi.

volki128

Üye
S3 kullanıyorum google play da ülkenizde desteklenmiyor diyor ne alaka anlamadım

erenkes

Üye
S3 kullanıyorum google play da ülkenizde desteklenmiyor diyor ne alaka anlamadım
Kardesim sen oyunu apk seklinde indir dosyalari indir rardan cikar obb dosyasina at apk kur bu kadar al sana link

mürteza16

mürteza16

Üye
Yalnız bu gerçek fifa 15 değil. Sadece ultimate team var. Diğerleri ayrı bir oyun olarak veya güncelleme ile gelecek.

whiteheroes32

whiteheroes32

Üye
Beyler neden Galatasaray takımını seçemiyorum? Lütfen cevap yazın.

Üst Alt