Tavsiye Windows Phone 8 Batarya Kalibrasyonu Ve Batayayı Az Harcamanın Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Arkadaşlar aradım sitede fakat bulamadım bu kalibrasyon ne işe yarıyor + telefondaki dosyalar siliniyor mu yoksa batarya falan mı güncelleniliyor anlatırsanız sevinirim :bilmm

FK5896

FK5896

Üye
örnek vermek gerekirse ekran kalibrasyonu yaparsanız ( eski telefonlarda olur genellikle ) ekranda bir arıza varsa ya da dokunmatikliği tam algılamıyorsa, bunun gibi sorunları gidermeye yarar.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
peki kardeşim tüm kalibrasyon yapacağım ben pil diye bir uygulama var kalibrasyon var ondada dosyalar silinir mi yapsam yani bir bilgi versen .s

FK5896

FK5896

Üye
peki kardeşim tüm kalibrasyon yapacağım ben pil diye bir uygulama var kalibrasyon var ondada dosyalar silinir mi yapsam yani bir bilgi versen .s
silinmez ama kalibrasyonu yarıda kesersen pilin ömrü azalabilir. öyle bir program hatırlıyorum bende. kalibrasyonu bayağı uzun sürüyordu.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
60-90 dakika arasında sürüyor %60 dan üzeri şarj ve wifi bağlantısı istiyor hepsi tam yapsam mı acaba diye düşündüm pil ömrünü uzatıyormuş sanırım

FK5896

FK5896

Üye
60-90 dakika arasında sürüyor %60 dan üzeri şarj ve wifi bağlantısı istiyor hepsi tam yapsam mı acaba diye düşündüm pil ömrünü uzatıyormuş sanırım
ben beklememiştim yarıda kestim kaldı öyle ve sanki pil performansında düşüş oldu gibi gelmişti o zamanlar bana. şimdi batarya iyice öldü. eğer yapacaksan hepsini (söylenenleri ) yap hatta sen işi garantiye al şarj %80 iken yap. ve telefonunla işin olmadığı zaman dene bunu bence.. sonra aklında soru işareti kalabilir.

efege

Üye
Pil uygulaması ile kalibre yapan oldu mu? İşe yarıyor mu?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
%100 ken yapacağım , şarj şuan %90 ve telefon şarjda , sonuçları yazacağım buraya sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: FK5896

Perfect!

Üye
yani kısaca akıllı telefonu akılsızlaştırınız

gurmer21

Üye
Hort

emz

emz

Üye
Fazla hort yaptınız. :ehe. Polis gelebilir:D