Telefon internetinden PC'ye bağlanma

Sponsorlu Bağlantılar

ihsannaa

Üye
    Konu Sahibi
Telefon internetinden PC'ye bağlanma
Arkadaşlar ders çalışamadığım için internetimi kapatmak zorundayım ve mobil internetten pcye bağlanma hakkında size bir kaç soru sormak istiyorum.

Msnde ya da skype üzerinden görüntülü konuşurken kalite nasıl olur ve ya görüntülü konuşabilir miyim?
Haber vb sitelerde fazla kasmadan gezinebilir miyim gibi sorular ve internet paketi aldığımda telefondan pcye sorunsuz bağlanabilir miyim ? Telefonum LG optimus L5. [h=3]Asında önemli olan görüntülü konuşma kısmı[/h]
Konuyu yanlış yere açtıysam affola.

Teşekkürler

gutihaz1

gutihaz1

Üye
vodafone cepnet paketi ile nokia 5800 var video ve görüntülü görüşme çok aksak gidiyor eğer vikipedi gibi yazı ağırlıklı siteye girersen sorun yok ama resimlerin bol olduğu bir siteye girersen resimleri çok yavaş yüklüyor ama benim cepnet paketinin hızı 100 mb tan sonra düşüyor eğer hızlı bir paket alırsan bence daha etkili olur arkadaşta turkcell vınn var fazla detayını sormadım ama güzel çalışıyor vodafone nun kullandığın kadar ödediğin vodem cihazıda var birde onları araştır istersen umarım yardımcı olmuştur

Kuralsızbela

Üye
Nokia marka telefonlarda "pc suite" programıyla telefondan pc ye bağlanıp internete girebilirsiniz ama biraz yavaş olur

Beyaz Rena

Üye
Ben LG pc suite programini indirmek istiyorum yardimci olur musunuz nasil indirbilirim

AKİNCİ19W

Üye
benım vodafon sınırsız paket war.telden nasıl tablete ınternet baglarım

telekli

Üye
peki telefonun internetini tabletime nasil baglayabilirim nokia c1 acil yardim lutfen

08cınar

Üye
nası baglancam usb ıle mı usb ıleysede nasıl ayarlayacam

kadılılı66

Üye
joikuSpot programını indir kardeşim telefonunu modem olarak kullanabilirsin. bira yavaş olabilir ama güzel program görüntülü konuşabilirmisin bilmiyorum ben daha denemedim.. Ama güzel program bu sitedede var

freeinternet21

Üye
Umts hızında bağlanabilirsiniz.

angara bebesi

Üye
slm:) telin android ise wi-fi tethering ve wi-fi hotspot var.ayarlar>(wifi ve bluetoot'un altında olacaktı)diğer>wifi hotspot veya wifi tethering.(not:hotspot kablosuzdur diğeri kabloludur.işe yararsa tşk etmeyi unutmayın.yardım ettiysem ne mutlu bana :)bi şey eklemeyi unuttum. en az normal internetin kadar hızlı gezinirsin:)

ismail

ismail

Üye
ben moto g telefonumda ayarlardan mobil hotspotu açıp bağlanıyorum. gezinirken sorun olmuyo ama skype denemedim deneyememde

Üst Alt