Nokia C5-03 Her türlü sorununuzu yazabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaz33

mustafaz33

Üye
scoreri aciyorum telefon kendi kendine res atiyor
telefon hackli

mustafaz33

mustafaz33

Üye
nokia c5-03
Ben bilmiyorum kardeşim ama yine de araştırırım bulursam söylerim :(
Tel marka model ne?
nokia c5-03telefona scorer yukledim acinca direk telefon kendi kendine res atiyor//// yardim scoreri sildim

mustafaz33

mustafaz33

Üye
c5-03 symbian^3 deilki

• Beğen
Tepkiler: eren yuksel

kubra_22

Üye
benim sorunum telefonu hackleyemiyorum

sedat74bjk

sedat74bjk

Üye
s.a ustalar dün gece w.a gezinirken hafıza sorunu çıktı ve sabah hard format attım şimdi ise uygulamlar yüklemey çalışıyorum ya not defteri karşıma çıkıyor saçma bi yazı var ya da hata veriyor ne yapmam gerek?

NextWorld

NextWorld

Üye
Sorununuzu açabilirmisiniz?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
s.a ustalar dün gece w.a gezinirken hafıza sorunu çıktı ve sabah hard format attım şimdi ise uygulamlar yüklemey çalışıyorum ya not defteri karşıma çıkıyor saçma bi yazı var ya da hata veriyor ne yapmam gerek?
hafıza kartını da yedekleyip biçimlendir.. aldığın hatayı belirtirsen daha iyi olacak...

ahmeth3333

Üye
kolay gelsın ben bırsey sormak ıstıyorum benım telefon c5-03 telefona format attım yavasladı ardından guncellemelırını yukledım yıne yavas telefon hafızasında 40 mb bos yer var yıne yavaş. mesaja cevap vermeye calısırken bıle gec gırıyor ne yapmayılım sizce. bırde quickoffice diye birsey var onu nasıl kurabılırım ama sertıfıka fılan ıstıyor. ne yapmalıyım sizce bana yardım edebılırmısınız.

sedat74bjk

sedat74bjk

Üye
hafıza kartını da yedekleyip biçimlendir.. aldığın hatayı belirtirsen daha iyi olacak...
sis. sisx. dosyalarını kurmak için açıyorum yyyyyyy diye bi not defteri sayfası çıkıyor

sedat74bjk

sedat74bjk

Üye
Sorununuzu açabilirmisiniz?
hemen acayım şimdi telefonumda 3 gün önce 0 kb yer vardı sonra telefona hard format hattım ve tabii hafıza kartsız ve sim kartsız daha sonra gün w.a ve opera gibi dosyaları yükleme başladım.Öncelikle w.a kurmaya çalıştım olmadı.Bende mağazayı güncelleştirdi ve w.a yüklemeyi başardım.Opera gibi dosyalarında olması gerektiğini biliyorum ve onları yüklemeye çalıştım fakat hata aldım.Aldığım hata da durmadan not defterine çıkartıyordu beni.Ve sis. sisx. dosyalarını yükleyemiyordum.Aldığım hata da hep aynı yyyyyyyy diye bi not defteri sayfası çıktı...Bunu nasıl çözecez
bütün sis veya sisx lerde mi yapıyor?
sis dosyası bozuk olabilir...
hard formattan sonra operayı yükledim rahatca geziniyordum.W.a yükleyemiyordum.Mağazyı güncelleştirdim w.a yükledim fakat şimdide opera açılmıyordu.Kaldırdım tekrar yükledim ve bundan sonra bütün sis. sisxlerde hata vermeye başladı.wa kurdum fakat diğer uygulamalar için ne yapacam bilmiyorum çözüm olarak hack yap diyecekler onu da zaten akıl etmiş biri değilim ya tabii onu da yaptım fakat o da olmadı :( yani sisx. acılmadı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
hemen acayım şimdi telefonumda 3 gün önce 0 kb yer vardı sonra telefona hard format hattım ve tabii hafıza kartsız ve sim kartsız daha sonra gün w.a ve opera gibi dosyaları yükleme başladım.Öncelikle w.a kurmaya çalıştım olmadı.Bende mağazayı güncelleştirdi ve w.a yüklemeyi başardım.Opera gibi dosyalarında olması gerektiğini biliyorum ve onları yüklemeye çalıştım fakat hata aldım.Aldığım hata da durmadan not defterine çıkartıyordu beni.Ve sis. sisx. dosyalarını yükleyemiyordum.Aldığım hata da hep aynı yyyyyyyy diye bi not defteri sayfası çıktı...Bunu nasıl çözecez
hard formattan sonra operayı yükledim rahatca geziniyordum.W.a yükleyemiyordum.Mağazyı güncelleştirdim w.a yükledim fakat şimdide opera açılmıyordu.Kaldırdım tekrar yükledim ve bundan sonra bütün sis. sisxlerde hata vermeye başladı.wa kurdum fakat diğer uygulamalar için ne yapacam bilmiyorum çözüm olarak hack yap diyecekler onu da zaten akıl etmiş biri değilim ya tabii onu da yaptım fakat o da olmadı :( yani sisx. acılmadı
yüklediğin uygulamayı kaldır bakalım düzelecek mi?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
W a yüklemeyi başardım demişsin ya, kaldır derken onu kastetmiştim..

nitronster

Üye
Merhaba arkadaşlar, C5-03 telefonum var, ne yaptıysam bir türlü güvenlik kodunu kıramadım, hard format attım gene aynı,soft format atmama zaten izin vermiyor,Pc Suite programıyla yazılımı yeniden kurdum ama nafile, yardım edebilecek olan var mı?

Üst Alt