Galaxy S3 i9300 efeXTREME Lite-ROM v5.1 [4.3] S5 Temalı-Stabil-Hızlı-Mükemmel-(18.08.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

by.atalay

by.atalay

Üye
Şöyle söyleyeyim 20 den fazla rom denedim en uzun 2 hafta kullandığım revulation bile bu kadar sağlıklı değildi şarj süresi kullandıkça oturuyor örn .sabah % 100 iken sürekli telefon konuşmamda saat akşam 7-8 gibi % 65 civarı kalabiliyor. Gün içinde internet kullanımı wifi veya kendi int. Dahil %35 -40 kalabiliyor. Bazen gprs açık navigasyon bile kullanıyorum. Yani kısaca ilk kuranlardanım şu ana kadar en iyisi bu.
Tavsiye ederim

Kardesim aldığın ekran süresi ne kadar oluyor peki ekran görüntüsü atarmisin? sana zahmet
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

morki05

morki05

Üye
Fazla anlamam ama bu şekilde

Furkhann

Üye
Bende klon imei s3 var ama bu stock kerneli yüklesemde hattın çekmesi için diğer kernelleri yüklüyorum ve boeffla çalıştıramıyorum nasıl yapayım bunu sizce

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
morki05 kardeş şimdi sen v3.1 mi kullanıyorsun memnunsun yani peki stock nd5 kernel mi yükledin eğer böyleyse bende kullanayim peki kaç haftada oturuyor bu şarj senide yordum ama

by.atalay

by.atalay

Üye
Fazla anlamam ama bu şekilde

Kardesim şu şekilde atarsan sevinirim şarjın zayifken yukardaki ekran yazan yere tıkla çıkan sürenin ekran resmini çek koy sana zahmet olacak ama...

xanax84

xanax84

Üye
Bu konuda biraz acemiyim. Bu rom s3 için uygun mu?

morki05

morki05

Üye
morki05 kardeş şimdi sen v3.1 mi kullanıyorsun memnunsun yani peki stock nd5 kernel mi yükledin eğer böyleyse bende kullanayim peki kaç haftada oturuyor bu şarj senide yordum ama
Olurmu Estağfurullah evet ben v3.1 kullanıyorum ve çok memnunum kernel üzerinde ki boefla kernel hiç değiştirmedim stok kernel denedim ama ses ve ekran ayarları için boefla tercih ediyorum

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Teşekkürler kardeşim o zamn bu aldığın sarj süresi orjinal karnelden yani

morki05

morki05

Üye
Evet aynen boefla kernel

morki05

morki05

Üye
Kardesim şu şekilde atarsan sevinirim şarjın zayifken yukardaki ekran yazan yere tıkla çıkan sürenin ekran resmini çek koy sana zahmet olacak ama...

Buda yeni şarj süresi [emoji6]

morki05

morki05

Üye

Bunu da yeni çektim

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
maşallah kardeşlerim yokluğumu aratmıyor valla cok sagolun arkadaşlar ben bir müddet sık sık giremeyeceğim. bende bugün bulduğum bir intetnet ile v5.1 yukledim guzel gibi bir sıkıntı görmedim. dün yükledim tum gecede yaklaşık 9-10 saatte yüzde 1 sarj düşmüş bu v3.1 de gecede yüzde 3-4 gidiyordu. simdilik memnunum bakalim ileride nasıl olacak.

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim ve morki05
morki05

morki05

Üye
İyiymiş serdar hocam

GreaTH

GreaTH

Üye
Sarj icin 4.0 oneririm 4.1 yuklemeyin ama

by.atalay

by.atalay

Üye

Bunu da yeni çektim
Senin süreyle aynı benimkide çok iyi denemez şahsen dostum bide ekran suresini istemiştim bu görüntü de ekran yazıyor ya ona tıkla çıkan süreyi at dostum :)

by.atalay

by.atalay

Üye
maşallah kardeşlerim yokluğumu aratmıyor valla cok sagolun arkadaşlar ben bir müddet sık sık giremeyeceğim. bende bugün bulduğum bir intetnet ile v5.1 yukledim guzel gibi bir sıkıntı görmedim. dün yükledim tum gecede yaklaşık 9-10 saatte yüzde 1 sarj düşmüş bu v3.1 de gecede yüzde 3-4 gidiyordu. simdilik memnunum bakalim ileride nasıl olacak.
Serdar kardeşim şu batarya performansina hastayim ya imrendiriyor beni fakat dediğin gibi süre alamıyorum ben sen diosun 9 saatte %1 atıyor benimki saatte %3-4 atıyor bunu boeffla karnellemi elde ediosun stock karnellemi? Belkide bataryam problemli cozemedim :eek:

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
tm bakalım artık bende geçeyim ve kalayım bu romda

Üst Alt