Herkes Kendi Kişiselleştirdiği Arayüz Stilini Paylaşsın !

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
Aldim dostum birazdan yükleyip bakicam dunden beri biraz yogundum kiymetlimle ilgilenemedim :D
tamam. ne bilem ses soluk çıkmayınca almadımı acaba dedim :) telden zipledim, yükledim, gönderdim emin deilim yani düzgün gönderdiğime ondan :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Anil-D

Anil-D

Üye
Benim hayatim bozulmus gozlerim bozulsa nolur

najanaja

najanaja

Üye
Benim hayatim bozulmus gozlerim bozulsa nolur
hayrola bu kadar mı bezdin hayattan. yapma yahu en küssem ben küsecem ama takmıyorum artık hiç bişeyi koyver gitsin diyorum :D işte kendi tarzımda yaptım resmi nasıl olmuş :islik ben koyu renk fonları seviyorum :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
hayrola bu kadar mı bezdin hayattan. yapma yahu en küssem ben küsecem ama takmıyorum artık hiç bişeyi koyver gitsin diyorum :D işte kendi tarzımda yaptım resmi nasıl olmuş :islik ben koyu renk fonları seviyorum :)

Ise girdi o yuzden bezmistir.
Okulu izledi heralde :)

Anil-D

Anil-D

Üye
BASKA SEYLER VAR ISTEN BIR SEY YOK HAYATIMI ALTUST OLDU

Anil-D

Anil-D

Üye
najanaja

najanaja

Üye
Bir cümleyle anlatıyorum hayatım altust oldu [emoji17] telefonumu kirasim var hayati darma duman edesim var
yok kırma boşver yazık günah. valla kardeşim sanırım ne desek boş sonuçta neler yaşadığını sorunların ne bilmiyoruz ama konuşmak açılmak her zaman işe yarar emin ol. ve eğer konuşup dertleşmek istersen ben hep burdayım ve seni temin ederim benimle konuşulan her zaman bende kalır sırdaşımdır merak etme o konuda. cidden konuşmanı tavsiye ederim dertleşmeni bu ben olmasam bile yakınında güvendiğin biriyle konuş muhakkak tamam mı.herşeyi içine atıp kafanı düşüncelerle boğmak sana bi fayda göstermez aksine daha da kötü hissettirir kendini.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
yaw sen go locker ve launcher temalarını hep paylaştın ama weather temalarından niye paylaşmıyon :) on numara temaları var ama çoğunu bulamadım çok zormuş onları bulmak yahu :) bulabildiğim en güzel outgoing miydi neydi bi o var güzel bulabildiğim :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yaw sen go locker ve launcher temalarını hep paylaştın ama weather temalarından niye paylaşmıyon :) on numara temaları var ama çoğunu bulamadım çok zormuş onları bulmak yahu :) bulabildiğim en güzel outgoing miydi neydi bi o var güzel bulabildiğim :)
Valla onlara ulaşmak zor modlanmasi lazim uygulama içi satın alma var onlarda :)
Yani sadece apk ile olsa kolay zaten biliyorsun :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
bende onu diyorum senin paylaştığın temalarda da o olay vardı hepsi kırılmış aynı adamlar weather içinde kırıp paylaşmamışmı hiç :D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
bende onu diyorum senin paylaştığın temalarda da o olay vardı hepsi kırılmış aynı adamlar weather içinde kırıp paylaşmamışmı hiç :D
Yok zaten paylassa ekleyecemde arada bir toplu paylaşıyor eleman :)

• Beğen
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye

Legend8787

Üye
ikonlar güzel ama bütün uygulamalara uygulamıyosa diğerleri sırıtıyodur heralde :) yazı fontu da güzel ama çok küçük :) duvarkağıdını sevmedim açıkçası el biraz daha küçük olmalıydı ve arka fon farklı olmalıydı o zaman güzel dururdu. düşüncelerim bunlar :D
Bu icon pack in ismi ne acaba.

Üst Alt