GalaxyS4 Odin İle Stock Rom Yükleme [VİDEO] Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

eskbxl

eskbxl

Üye
once sammobilden turkiye romunu indir.zip dosyasindan cikar.
odin 3.9 onuda indirip zip dosyasindan cikar.
sonra odini ac ap yazan kisma tikla romu goster.
telefonu dowlant moda al home + ses kisma+ power tusu basili tut ekran gelince ses acma tusuna bas dowland moda gecmis olacak.
ve pc ye bagla odin telefonu gorunce. start de ve bekle 10 dk suruyor. sarjin yuzde 60 kadar olsun. arka planda kies e ait hic bir program calismasin. odin pass degince. kablodan cikara bilirsiniz. sonrada recovery moda alip wipe data factory ve wipe cache partition lari yapip kullanin.

• Beğen
Tepkiler: baby_face_

baby_face_

baby_face_

Üye
@Nextman Hocam benim S4 İran alındığı için hala güncelleme gelmedi bende beklemek istemiyorum, sayenizde cesaretimi topladım ve hayatımda ilk defa böyle bir şey deneyeceğim. Son olarak yükleyeceğimiz 4.4.2 sürümünü link olarak verebilirmisin ve ben 4.3 den direk geçiş yapacağım bir sorun yaşamam dimi? Cihazda root yok kendi orjinal romu yüklü. şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
komando04

komando04

Üye
Teşekkürler abicim eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: Nextman
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
@Nextman Hocam benim S4 İran alındığı için hala güncelleme gelmedi bende beklemek istemiyorum, sayenizde cesaretimi topladım ve hayatımda ilk defa böyle bir şey deneyeceğim. Son olarak yükleyeceğimiz 4.4.2 sürümünü link olarak verebilirmisin ve ben 4.3 den direk geçiş yapacağım bir sorun yaşamam dimi? Cihazda root yok kendi orjinal romu yüklü. şimdiden teşekkürler.
Sorunu çözdünmü arkadaşım ?

• Beğen
Tepkiler: baby_face_
baby_face_

baby_face_

Üye
Sorunu çözdünmü arkadaşım ?
Çözdüm hocam sağolun. 4.3 Afganistan vardı wipe yapmadan 4.3 tr flaşladım ülke kodu değişmedi yetmedi yine wipe yapmadan 4.4.2 tr stok flaşladım öyle kaldı :-D sonra bir arkadaşın tavsiyesi üzerine 4.4.2 de wipe yapıp tekrar flaşlafım ülke bir türlü tr olmadı ama mühim değil sayenizde odinle flaşlamayı öğrendim yeni yazılım çıktığı zaman indirir odinle basarım cihaza :)

• Beğen
cankan34

cankan34

Üye
Slm hocam bende s4 4.4.2 yüklü ama indirip bu rom tekrardan yüklerken sıkıntı olurmu acaba kit kat yüklemek isterim ne yapmam gerek acaba

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Slm hocam bende s4 4.4.2 yüklü ama indirip bu rom tekrardan yüklerken sıkıntı olurmu acaba kit kat yüklemek isterim ne yapmam gerek acaba
ben yardimci olayim isterseniz?

videoda yüklenen 4.2.2 xxubmg9 sürümünj mü yüklemek istiyorsunuz?

cankan34

cankan34

Üye
Çünkü arkadaş tan aldım yazılım bozuk gibi geldi o yüzden ve root atmış ondan sonradan kaldırmış ama faydasız ne yapmam gerekiyor bunun icin
Niye baştan kurmak istiyorsunuz?
Çünkü arkadaş tan aldım yazılım bozuk gibi geldi o yüzden ve root atmış ondan sonradan kaldırmış ama faydasız ne yapmam gerekiyor bunun icin

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
sayaç 1 olmuştur ozaman. yani garanti dışı. wipe yaptıktan sonra kitkat türkiye sürümünü tekrar kurarsaniz sorun düzelir

• Beğen
Tepkiler: cankan34
cankan34

cankan34

Üye
sayaç 1 olmuştur ozaman. yani garanti dışı. wipe yaptıktan sonra kitkat türkiye sürümünü tekrar kurarsaniz sorun düzelir
Wipe nasıl yapmam gerek anlatabilirsen sırası ile sevinebbilirim Wipe yapınca garanti geri dönemi

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Wipe nasıl yapmam gerek anlatabilirsen sırası ile sevinebbilirim Wipe yapınca garanti geri dönemi

Hayır dönmez. ilk önce garanti gitmişmi ona bakalım istersen. download moda gir (ses kisma+power+home button) daha sonra karşına çıkan ekrandan volume up de WARRANTY VOID: 0 ise sorun yok 1 ise knox sayaç aktif demektir.

cankan34

cankan34

Üye
Dur bakıp haber wereyim simdi
Hayır dönmez. ilk önce garanti gitmişmi ona bakalım istersen. download moda gir (ses kisma+power+home button) daha sonra karşına çıkan ekrandan volume up de WARRANTY VOID: 0 ise sorun yok 1 ise knox sayaç aktif demektir.
Baktım knox warranty woid 1 sayaç nasıl sifirlayabilirim
Dur bakıp haber wereyim simdi
Knox sayacı 1 mis nasıl sifirlayabilirim

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Dur bakıp haber wereyim simdiBaktım knox warranty woid 1 sayaç nasıl sifirlayabilirim
Knox sayacı 1 mis nasıl sifirlayabilirim
sıfırlayamazsın. imkansız. benimde 1, custom romlarla takılıyorum.

cankan34

cankan34

Üye
Tamm tsk ederim napalım artık böyle dewam edeceğiz tsk ederim her şey için

Üst Alt