tabletimin işlemcisini nasıl yakabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
Çakmakla

• Beğen
Tepkiler: kfahaa

Siycey

Siycey

Üye
Kolay kolay yanmıyor hacı valla ben ace yi 800 den 1.2 ghz çıkardım cayır cayır yanıyordu telefonun arkası 30dk sıkıntısız kullandım ama pil bitti dahada oc işine girmedim

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
Kolay kolay yanmıyor hacı valla ben ace yi 800 den 1.2 ghz çıkardım cayır cayır yanıyordu telefonun arkası 30dk sıkıntısız kullandım ama pil bitti dahada oc işine girmedim
Arkadasin galaxy ace 5830i sine rom atmistim ondada 1.2ghs Oc vardı ama gercek 1.2ghz hızını vermiyor galiba ? Yoksa tek cekirdek oldugundan mı ki bide full 1.2gh de kullaniyordu salak gibi voltaj verirsen yanar diye biliyom fazla verirsen

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Benzin dök.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
MrExpert

MrExpert

Üye
10 Liraya vereyim Kargo benden düşünüyosan PM at :pro:

Siycey

Siycey

Üye
Arkadasin galaxy ace 5830i sine rom atmistim ondada 1.2ghs Oc vardı ama gercek 1.2ghz hızını vermiyor galiba ? Yoksa tek cekirdek oldugundan mı ki bide fu ll 1.2gh de kullaniyordu salak gibi voltaj verirsen yanar diye biliyom fazla verirsen
yok gerçek 1.2 fakat düzgün kaynak kodu yok fazla takılıyor o hıza çıkardıgınde 1.2 de aşağı yukarı voltaj değeri 0.97 falan dı galiba 800 mhz de 0.80 civarıydı tam hatırlamıyom geçen yaz yaptım ama pek katkısı olmadı fazla verirsen duman bile çıkartırsın voltajı misal stock ta 0.80 se sen buna ver 1.50 voltu sonra su dokmen lazım üstüne sönmesi için

• Beğen
Tepkiler: tempdroid
tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
yok gerçek 1.2 fakat düzgün kaynak kodu yok fazla takılıyor o hıza çıkardıgınde 1.2 de aşağı yukarı voltaj değeri 0.97 falan dı galiba 800 mhz de 0.80 civarıydı tam hatırlamıyom geçen yaz yaptım ama pek katkısı olmadı fazla verirsen duman bile çıkartırsın voltajı misal stock ta 0.80 se sen buna ver 1.50 voltu sonra su dokmen lazım üstüne sönmesi için
Governor u sen performance de kullanıyordun galiba ondemand olsa o kadar çabuk bitermiydi?

Siycey

Siycey

Üye
Governor u sen performance de kullanıyordun galiba ondemand olsa o kadar çabuk bitermiydi?
o zaman performance de kullanıyordum şimde 832mhz de smartaskv2 kullanıyorum ı/o da cfq da yükleme işlemlerinde falan bayagı hızlanıyor telefon bu ayarlarda pilde iyi gidiyor

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi
o zaman performance de kullanıyordum şimde 832mhz de smartaskv2 kullanıyorum ı/o da cfq da yükleme işlemlerinde falan bayagı hızlanıyor telefon bu ayarlarda pilde iyi gidiyor
Bu arada arkadsin 5830i dine orjinal romu flashladim persembe 10 cuma 5 lira alcam :D

Siycey

Siycey

Üye
iyi iş bende sınıftakilere 5tl ye oyun atıyom :D

karayel90

karayel90

Üye
Şasa yaptır anakartı yak :D

tempdroid

tempdroid

Üye
    Konu Sahibi