APK Editor 1.8 TÜRKÇE_(yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
APK Editor 1.8 TÜRKÇE_(yeni)

APK Editör apk uzantılı dosyalarını kesme ve düzenleme için güçlü bir araçtır.

Uygulama Hakkında:
Cep telefonunuzdan Apk uygulamaları editleyebilir,
Dil dosyaları üzerinde oynama yapabilir ve dilerseniz Türkçeleştirebilirsiniz.

Bu özelliğin haricinde yüklü olan uygulamaları da programdan açarak Türkçeleştirebilme özelliğine sahiptir.

Arayüzü ve kullanımı gayet basit ve hoştur.
(Eski apk editör programına göre daha kullanışlı olsa da Google Translate özelliği şu anda içinde yoktur.)

Eski sürümü kullanırken hata alanlar, uygulama yöneticisinden eski sürümü kaldırırken
önce (Önbelleği sil ve Veriyi Sil) seçeneğini tıklasınlar ardından bu yeni sürümü yüklesinler.

* Dize lokalizasyonu,
* Arka plan görüntüsü değiştirme,
* Düzeni yeniden tasarlayabilme,
* Yüklü olan uygulamaları da programdan açarak dilini değiştirebilme.
(Uygulama yeni çıktığından, belli aralıklarla geliştirilmektedir.)

Bu sürümdeki yenilikler:
Sürüm 1.0.8:
(1) APK hataları optimasyonu ve düzenlemeyi desteklemek için fixlendi
(2) Uygulama listesi optimizasyonu

NOT:
Kaydetmede sorun yaşayanlar, cihazın root'lu ise, ApkEditor uygulamasını sistem uygulaması yapın. (Titanium Backup vb. proğramları ile) Ondan sonra işlem tamamdır..
Not: eski eklentideki 1.0.2 sürümüne ayittir..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: oddish, Bab-ı Umut, seyits ve 1 kişi daha

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
teşekkürler bunda boyutta fazla diğer apk editore göre :hmmm

tevfikgokdemi

tevfikgokdemi

Üye
slm,espier in bir kac uygulamasini kullaniyorum,fakat uygulamanin kullandigi yazi tipi sanirim turkce harflere uyumsuz ş,ğ olan yerlerde çarpı isareti cikiyor,uygulamanin yazi tipini nasil degistirebilirim acaba

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
slm,espier in bir kac uygulamasini kullaniyorum,fakat uygulamanin kullandigi yazi tipi sanirim turkce harflere uyumsuz ş,ğ olan yerlerde çarpı isareti cikiyor,uygulamanin yazi tipini nasil degistirebilirim acaba
Uygulama Türkçe harflere uyumsuzluğu yok, yani yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi ben ş,ç,ı gibi harflerde sıkıntı yaşamadım, sanırım sizin roma özgü bi durum yada kalvyenizin ayarlarına bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaacat
tevfikgokdemi

tevfikgokdemi

Üye
uygulamanin bildirimlerinde sorun oluyor,perxembe,çarxamba,Xletiler şeklinde cikiyor bildirimler...

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Görsellik ve kullanılırlık açısından gayet hoşuma gitti. Ama değişiklikleri kaydet tuşuna bastıktan sonra hata veriyor. telefon s4 GT-I9505.

bu kaydetme sorununu başka yaşayan varmı arkadaşlar?

Mefkud

Üye
Görsellik ve kullanılırlık açısından gayet hoşuma gitti. Ama değişiklikleri kaydet tuşuna bastıktan sonra hata veriyor. telefon s4 GT-I9505.

bu kaydetme sorununu başka yaşayan varmı arkadaşlar?

Senin bahsettiğin aynı hatayı bende yaşıyordum. Birkaç uygula çevirisinde bulundum ve kaydetme aşamasında hata aldım. Ama çözüme ulaştım; eğer cihazın root'lu ise, ApkEditor uygulamasını sistem uygulaması yap. Ondan sonra işlem tamamdır :)

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Senin bahsettiğin aynı hatayı bende yaşıyordum. Birkaç uygula çevirisinde bulundum ve kaydetme aşamasında hata aldım. Ama çözüme ulaştım; eğer cihazın root'lu ise, ApkEditor uygulamasını sistem uygulaması yap. Ondan sonra işlem tamamdır :)
Bilgilendirme için sağol :)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Bilgi verdiğin için teşekkürler. apk editör programını Titanium Backup ile sistem uygulaması yaptım. ama işe yaramadı malesef. mecburen güncellenmesini bekleyecem. :( Bu arada kurcalamaya devam edeyim onu. belki bişey çıkar.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Teşekkürler aga eski sürümleri okulda işime yaradıydı buda umarım öyledir.

2527504

Kapalı Hesap
Kardeşim birşey paylaşıyorsunuz sürüm bilgisi de koyun.
İndirdik âmâ 2.3.6 üzeriymiş

mürteza16

mürteza16

Üye
Modlu mu acaba?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Benim telefonda çalışmıyor ama. :)

Benim telefonda da çalışıyordu ama kaydetmiyordu. Daha doğrusu kaydetme esnasında hata veriyordu. Telefonumdaki rehber, mesaj galeri vb. yedekledikten sonra telefona yüklü olan firmwareyi tekrar atıp sıfırladıktan sonra bu uygulamayı yeniden kurdum. biraz uğraştırıcı oldu ama değdi. Şu anda çalışıyor.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
APK Editor 1.8 TÜRKÇE sürümüne güncellenmiştir..

Üst Alt