Karşılaştırma Çok güzel konseptler görüyoruz WP neden bunları ciddiye almıyorlar?

Sponsorlu Bağlantılar

beats

beats

Üye
Konseptler daha çok widget ve Nokia Belle tazında sadelikten uzak ondan olabilir, tabii ki görsel açıdan çok hoş.
Hocam buyur :)

Diğer çözünürlük ler için:

En büyük bende :)
Açısı daha geniş.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ardacumhur ve skynet

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hay yaşayın :thumbup:

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Öle olursa wp wp olmaz emin ol

• Beğen
Tepkiler: Serhan
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Hocam buyur :)

Diğer çözünürlük ler için:

Hey maşşallah işte bu be :)

Ellerinize sağlık Allah razı olsun :tebessüm:İki arkadaşa da gönülden teşekkür ediyorum :)

Beyler süpersiniz be :good:

• Beğen
Tepkiler: beats ve skynet
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Birader Sen Bu konsepte güzel diyorsan. O Senin Fikrin Ama Bence Çok Kötü.
Ayrıca Böyle Yaparsan Symbian'dan Ne Farkı Kalır ?

• Beğen
Tepkiler: skynet ve ErenMSC
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Birader Sen Bu konsepte güzel diyorsan. O Senin Fikrin Ama Bence Çok Kötü.
Ayrıca Böyle Yaparsan Symbian'dan Ne Farkı Kalır ?

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki. Ama eğer bir kare çizip içine tek boyutlu bir simge koymak "güzel" olsaydı bugün "grafik tasarım" diye bir faaliyet kolu olmazdı. Etrafımda benim Lumia'yı görüp de çok güzel diyen hiç olmadı. Sadece birkaç kişi sadeliği hoşuma gidiyor dedi hepsi o kadar. Hadi güzellikten geçtik diyelim peki fonksiyonellik var mı? Diyelim ki hava durumunu gösteren Live Tile'ye dokunduğun zaman güncelleme yaptırabiliyor musun? Hayır! Güncel veriyi görmen için ya yarım saat bekleyeceksin ya da uygulamayı açacaksın.

orian

orian

Üye
Metro kalsin ama tum uygulamalarin oldugu kisim izgara olabilir, yaptigimiz duvarkagidi orasi icinde gecerli olabilir. En kotu telefonlarda bile menu gorunumu liste/izgara secenegi vardi. Bu kadar zor olmasa gerek orayi duzeltmek

afwerker

afwerker

Üye
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki. Ama eğer bir kare çizip içine tek boyutlu bir simge koymak "güzel" olsaydı bugün "grafik tasarım" diye bir faaliyet kolu olmazdı. Etrafımda benim Lumia'yı görüp de çok güzel diyen hiç olmadı. Sadece birkaç kişi sadeliği hoşuma gidiyor dedi hepsi o kadar. Hadi güzellikten geçtik diyelim peki fonksiyonellik var mı? Diyelim ki hava durumunu gösteren Live Tile'ye dokunduğun zaman güncelleme yaptırabiliyor musun? Hayır! Güncel veriyi görmen için ya yarım saat bekleyeceksin ya da uygulamayı açacaksın.
Windows Phone 8.1 developer preview sürümü ile her dakika güncelleniyor farkında mısınız?

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Serhan

ErenMSC

Üye
Tileler 1dk aralıklar ile güncelleniyor şarja etkisi ? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Tileler 1dk aralıklar ile güncelleniyor şarja etkisi ? :hmmm
Hiçbir fark görmedim ben. Hatta daha iyi oldu gibi. Bugün o kadar video çektim telefonla şarjdan geçen süre 14 saat şarj % 73 dü :)

• Beğen
Tepkiler: ErenMSC

Üst Alt