samsung galaxy s4 gt-i9506 advance sim lock kirma

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
samsung galaxy s4 gt-i9506 advance sim lock kirma
mrb lar arkadaslar elimde samsung galaxy s4 gt-i9506 advance var sim kilidini kirmak iicn yardima ihtiyacim var tlf fransadan aldim bunun kirma yontemini bilen varsa yardim erderse cok sevnirim. fransadayim su an

altug17

Üye
Hocam merhaba bu snapdragon 800 versiyonu elindeki degil mi? Bunların hepsi sim kilitli olarak mı gelıyor alınca? birde ne kadara aldın bizimle paylaşabilir misin. Telefon turkiyedeki modeline göre bariz üstün bir cihaz mı :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
mrb lar arkadaslar elimde samsung galaxy s4 gt-i9506 advance var sim kilidini kirmak iicn yardima ihtiyacim var tlf fransadan aldim bunun kirma yontemini bilen varsa yardim erderse cok sevnirim. fransadayim su an
Kardesim fransanin samsung müsteri destek hattini aramalisin. Fransizca bilen birinden yardim al. Onlar sana kodu 1 hafta icinde yollayacak.. Benimde basimdan gecti
Hocam merhaba bu snapdragon 800 versiyonu elindeki degil mi? Bunların hepsi sim kilitli olarak mı gelıyor alınca? birde ne kadara aldın bizimle paylaşabilir misin. Telefon turkiyedeki modeline göre bariz üstün bir cihaz mı :)
Dedigin gibi s800 sahip hepsinde sim kilidi yok. Olanlarin kutusunun üzerinde yaziyor zaten.Ben almanyadan aldim 460 euro civarinda. Türkiyedekilere göre üstün... :)

de_git

Üye
bende de aynı model var. trdekilere gore bariz ustun.kardesimde normal i9500 var.arada acayip bi hız farkı var. 2.3 ghz. ben simkilitsiz amerikadan almıştım fakat daha pasaporta işletemedim

Üst Alt