Faturasız Avea İnternet Hızı Berbat

Sponsorlu Bağlantılar

xmustx

xmustx

Üye
Tamam arkadaşlar şikayetvar.Com a şikayet belirttikten sonra aradılar artık H+ ile internete giriyorum sadece ping biraz yüksek o da yoğunluktan dolayıdır.Ama arayıp ilgikenmelerine sevindim doğrusu :D
avea farkı :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
avea müşteri hizmetine bayağı önem veriyor ben sorunum olunca twitterden yazıyorum arıyorlar :)
H H+ da sıkıntısı var çözemediler bir türlü birazda konuma göre değişiyor 22,97 mbit gördüm ben ping düşük yani gayet iyi ama çekmediği yerdede töbe çekmiyor :D

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN, xmustx ve forcerecon
esokmen

esokmen

Üye
Kardes ayni seyin sikintisini yasiyordum. 3G abonesinoldum abartisiz soyluyorum saniyese 1 mb a yakin hiz var.

• Beğen
Tepkiler: xmustx

erdaluzun

Üye
Hattımı aveaya taşıdım İstanbul Eyüp Alibeyköyde 1 Mbt hız bile alamıyorum. Aradım sorun var çözülene kadar yapacak birşey yok dediler. PRO1200 tarifemdeki 4GB interneti kullanamayacakmışım. Lanet olsun böyle operatöre!!!

emre.koc

emre.koc

Üye
bende Adana da o konuda mağdurum ...

Awriyedikkat

Awriyedikkat

Üye
Sıkıntı hatta degil sizde ! Öncelikle 3g üyeligi yapmalısınız ardından telefonunuu bir kere kapatıp açın WCDMA moda alın.Sayet akıllı telefonunuz var ise.....

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Sıkıntı hatta degil sizde ! Öncelikle 3g üyeligi yapmalısınız ardından telefonunuu bir kere kapatıp açın WCDMA moda alın.Sayet akıllı telefonunuz var ise.....
Tebrikler! Tek akıllı siz çıktınız.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Harbiden tek akıllı senmişsin. Adamın paylaştığı görüntüde zaten 3G sinyali aldığı görülüyor az bilgin varsa zaten 3G aboneliği olmasa 3G den sinyal alamayacağını bilirsin.

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar her 3g gorunende 3g olmaz 3g kayıt olmassan ıstersenız deneyın bunu

mr.bell

Üye
3G aboneliği aktif olmayan arkadaşın telefonunun H+ sinyal aldığını gözümle gördüm.

phasan

phasan

Üye
Her telefonda 3g açarsan 3g gorunur ama nete gırmez

TKAR

Üye
H+ olarak bende girmeye çalışıyorum Son bir haftadır avea yavaş başka tel denedim ondada aynı yer samsun

eren3546

eren3546

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Bugün Vodafone'dan Avea'ya geçtim.Fakat geçmez olaydım.2 GB internet paketini en fazla 50 kbps olarak kullanabiliyorsunuz.Ben 23 TL fiyatı olan 500 dk 5000 sms 2 GB internet paketindeyim yani SÜPER FIRSAT PAKETİ ama Vodafone'nu bırakıp Avea'ya geçtiğime pişmanım.Vodafone'da H+ ile 13 mbps ile internete bağlanıyordum.Fakat Avea'da bırakın 13 mbpsyi H+ ya bile bağlanmıyor.Maxicep'te de baktığıma göre bu sorunu tek yaşayan ben değilim.Bu soruna bir çözümü olan var mı yoksa tekrar Vodafone'a geçeyim mi ?

senin bulundugun bölge de bir sorun var gibi aynı pakeri bende kullaniyorum 5 ile 9 megabit hizla internete baglaniyorum hızı iyi düşme yok

phasan

phasan

Üye
Her yerde farklı olabılır hızlar

Koradam

Üye
Ben sıkıntı yaşamıyorum 1GB paket

okanbiz

okanbiz

Üye
bu akşamki hızım sabah 1 megabit ancagece saat 2 yada 3 gibi girin çok hızlı

DalvikCache