zip ve rar dosyalarını açma programı lütfen ama lütfen jar veya sis olsun

Konu, 'Symbian Destek' kısmında senoll_52 tarafından paylaşıldı. Okunma: 10902 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zip ve rar dosyalarını açma programı lütfen ama lütfen jar veya sis olsun

zip ve rar dosyaları açamıyorum bu konuda açılmış olanlardaki zipman vs programlarıda zip uzantılı ben zaten onları açamıyorumki :) rar yada sis uzantılı olamazmı :(

Yazan: senoll_52
    TheLastOttomans ve malics bunu beğendi.
  2. kardeş zip veya rar olan dosyayı bilgisayara indir dosyanın içinde jar veya sis dosyası olur onu dosyadan çıkar hafıza kartına kopyala

3. xplore ile açılan veyahut telefonda açılan ziplerin çoğu dosya bozuk hatası verir

4. arkadaşlar ben cep telefonundan indiriyorum onun için bana sis olarak yüklediğiniz programı indirip kurmam gerek.

5. Arkadaşım Bu Sayfaya Tıkla X-plore Dosyasını cebe indir türkçe dil mevcut programla ZIP VE RAR'lı dosyaları rahatlıkla indirebilırsin
    X-Plore Rar ve Zip Acma

6. jar için yokmu?

7. X plore şifreli rar ve zipleri açmıyor

8. jar olanı lazım

9. ht tp://mobile.afreecodec.c om/archiver-abhinav-94594.html

10. ht tp://mobile.afreecodec.c om/archiver-abhinav-94594.html

11. SİS uzantılıdır türkçedir.ŞU anda ben kullanıyorum teşşekkür ediniz.

İNDİRRRR

zip ve rar dosyalarını açma programı lütfen ama lütfen jar veya sis olsun konusuna benzer içerikler

1. rar ve zip dosyalarını açma ( 27 Ocak 2009 | Cep Telefonları Genel )

7610 yeni kulanıcısıyım rar ve zip dosyalarını nasıl açabilirim
  2. Rar veya zip dosyaları jar yapmak ( 17 Nisan 2011 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

indirdiğiniz pek çok dosya rar veya zip olabilir. fakat telefonunuza bu şekilde dosya atarsınız oyun veya program çalışmayacaktır. çünkü cep telefonları javaysa sadece jar uzantılı dosyayı çalıştıracaktır. öyleyse bu rar veya zip dosyayı jar...
  3. jar rar açma yardım lütfen ( 9 Kasım 2011 | Symbian Destek )

aradaşlar sitede bir insan çıkıpta çalışan signed ve sis yada sisx winrar jar koymamış. Benim pc yok. Pc den giripte şöyle yap demeyin lütfen. Bir rarlı dosya atıyorlar rar dosyalarını açabilmek için foruma.ya açabilsem zaten girmezdik o...
  4. Zip ve Rar dosyalarını Açma ( 10 Mayıs 2012 | Symbian S60v5 Genel )

Arkadaşlar X-Plore yükledim nasıl kullanacağımı bilmiyorum zip veya rar dosyasını nasıl açarım yardım edermisiniz ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:43:25