zenfone-5-kilidi-unuttum-

Sponsorlu Bağlantılar

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
zenfone-5-kilidi-unuttum-
ARKADAŞLAR ZENFONE 5İN KİLİDİNİ UNUTTUM LOLLİPOP YÜKLE RECOVERYE GİRERKEN KOMUT YOK HATASI ALIYORUM NASI HALLEDERİM

Karavelaa

Üye
ARKADAŞLAR ZENFONE 5İN KİLİDİNİ UNUTTUM LOLLİPOP YÜKLE RECOVERYE GİRERKEN KOMUT YOK HATASI ALIYORUM NASI HALLEDERİM
Ses kısma veya ses açma tuşuna + power tuşuna 2-3 saniye basınca geliyordu benim Moto G de buda böyle olabilir.Resim atsan daha iyi olur ;)

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
(Lollipop):
DroidBoot‘tan RECOVERY‘yi seçin. Zenfone’unuz kapanıp açılacaktır ve bir süre ASUS logosunda bekledikten sonra ölü robot (ünlem işaretli android ikonu) ve altında ‘Komut yok’ yazan ekran görünecektir.

Eğer Zenfone’unuz kapanıpta RECOVERY modunu açmıyorsa veya telefonunuz kapalıyken şu yöntemi deneyin:

– Zenfone’unuzun kapalı olduğundan emin olun.
– Zenfone’unuzun önce [Güç] düğmesini sonra [Ses Kısma] düğmesini basılı tutun ve bu iki tuşu basılı tutmaya devam edin.
– ASUS logosunu gördükten 4 saniye sonra tuşları basılı tutmayı bırakın. Bir süre sonra RECOVERY ekranı açılacaktır.
komut yok ekranı çıkabilir
Bu ekranda iken seçenekleri açmak için şu uygulamaları yapın:
1. [Güç] tuşunu basılı tutun.
2. [Güç] tuşunu basılı tutarken [Ses yükseltme] tuşuna bir kez basın ve sonra her iki tuşu bırakın.
3. 3-5 saniye sonra ekrana seçenekler gelince Recovery moduna girmişsiniz demektir:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: minoo ve Ultraslan8
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
(Lollipop):
DroidBoot‘tan RECOVERY‘yi seçin. Zenfone’unuz kapanıp açılacaktır ve bir süre ASUS logosunda bekledikten sonra ölü robot (ünlem işaretli android ikonu) ve altında ‘Komut yok’ yazan ekran görünecektir.

Eğer Zenfone’unuz kapanıpta RECOVERY modunu açmıyorsa veya telefonunuz kapalıyken şu yöntemi deneyin:

– Zenfone’unuzun kapalı olduğundan emin olun.
– Zenfone’unuzun önce [Güç] düğmesini sonra [Ses Kısma] düğmesini basılı tutun ve bu iki tuşu basılı tutmaya devam edin.
– ASUS logosunu gördükten 4 saniye sonra tuşları basılı tutmayı bırakın. Bir süre sonra RECOVERY ekranı açılacaktır.
komut yok ekranı çıkabilir
Bu ekranda iken seçenekleri açmak için şu uygulamaları yapın:
1. [Güç] tuşunu basılı tutun.
2. [Güç] tuşunu basılı tutarken [Ses yükseltme] tuşuna bir kez basın ve sonra her iki tuşu bırakın.
3. 3-5 saniye sonra ekrana seçenekler gelince Recovery moduna girmişsiniz demektir:

teşekkür ederim çok saol konu locked :) @MaxipmaN

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
Rica ederim

Üst Alt